אוסקר גרסיה: "אני רוצה ללמד כאן שיטות עבודה שונות"

מאמן מכבי תל אביב אופטימי בנוגע לעתיד המועדון הצהוב: "עשינו צעד קדימה, רוצה כבר להחזיר לאוהדים על קבלת הפנים"

רענן ברנובסקי
ברני ארדוב

צפו באימון הבכורה

צילום וידאו: דניאל בוק. עריכת וידאו: טל רזניק

טוב לדעת (מקודם)

מדרסים בהתאמה אישית בחצי שעה - ואתם יוצאים לחיים חדשים

לכתבה המלאה

אוסקר גרסיה כבר מתחיל להתרגל לחיים במכבי תל אביב, והערב (רביעי) הוא סיפר על כך לאתר הרשמי של המועדון. "לדעתי המועדון עשה צעד גדול קדימה, צעד לקראת מודרניזציה כדי להידמות יותר למועדונים אירופיים", אמר מאמן קבוצת הנוער של ברצלונה לשעבר. "אמנם זה צעד חשוב, אבל זה רק צעד ראשון ויש לעשות עוד הרבה צעדים. יחד עם זאת קודם כל חשוב לעשות את הצעד הראשון. כדי להגיע לאן שהוא צריך לעשות צעד ראשון ואחר כך עוד אחד ועוד אחד. אז הצעד הראשון כבר נעשה, וכמו בכל תוכנית זקוקים לזמן, אבל נעבוד קשה כדי שהזמן הזה יהיה קצר ככל האפשר".

"אני מרוצה מאוד מקבלת הפנים של כולם, בעיקר מזו של האוהדים ואני כבר רוצה להתחיל לעבוד כדי להחזיר להם חלק מהאהבה שהם מפגינים כלפי", הוסיף המאמן. "תמיד הייתי בקבוצות שבהן הלחץ היה גדול, לחץ מצד הרבה אנשים. אני רוצה להראות איך אני עובד, ללמד את האנשים שיטת עבודה שונה מזו שהם רגילים לה. רק הזמן יגיד אם הדרך שבה אנחנו הולכים בה נכונה או לא".

כאמור, המאמן הספרדי הגיע ממחלקת הנוער המפוארת של ברצלונה, ועל יודע דבר או שניים על טיפוח הדור הצעיר: "חשוב מאוד שקבוצת כדורגל תשקיע בבסיס שלה, בילדים ובנוער. תמיד עבדתי בצורה כזאת. אני בא ממועדון שתמיד השקיע בילדים ובנוער. רבים משחקני ההרכב הראשון באו מקבוצת הילדים והנוער, וזה אחד הרעיונות שרוצים ליישם גם כאן. כמובן צריך זמן, לא כל השחקנים שעוברים מהנוער להרכב הראשון מוכנים כבר לשחק את מלוא הזמן, אבל הם יקבלו הרבה דקות משחק, ואני בטוח שבתוך כמה שנים הם יהיו הבסיס של הקבוצה הראשונה של מכבי".

על כך שהצהובים לא זכו בתואר כבר זמן רב אמר המאמן החדש: "עניין התארים הוא יחסי. זאת העונה הראשונה שלי כאן. אנחנו נפגין את הרמה שלנו ונראה מה רמת הליגה, אבל מהיום הראשון נשתדל לשאוף למקסימום מתוך הכרה במגבולויות שלנו, איזו קבוצה יש לנו ואיזו קבוצה אנחנו רוצים לבנות. אנחנו יודעים שאנחנו זקוקים לזמן, אבל נעבוד קשה החל מהיום הראשון כדי שהזמן הזה יהיה הקצר ביותר".

אוסקר גרסיה ביקש: המגרש בקרית שלום הורחב

מכבי תל אביב בוואלה! ספורט

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully