פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    העיתונאים הסרבים מעצבנים את אברהם גרנט

    פרטיזן הפסידה עוד דרבי תחת המאמן הישראלי. העיתונאים הקשו, גרנט השיב שוב ושוב: "אני לא מבין את השאלה"

    באנגליה יש עוד מי שזוכר היטב את מסיבת העיתונאים הביזארית של אברהם גרנט - אז מאמן צ'לסי - שהשיב לשאלות כמעט רק ב"כן" ו"לא" לעיתונאים אחרי ניצחון על אברטון באפריל 2008. המאמן הישראלי כעס אז על כלי התקשורת בגלל היחס שלהם אליו בעקבות ההפסד לטוטנהאם בגמר גביע הליגה מספר שבועות לפני כן, אבל כעת ייתכן שגם בסרביה העיתונאים מרגיזים אותו.

    פרטיזן בלגרד אותה מדריך גרנט אמנם זכתה לאחרונה באליפות, אבל אתמול היא נכנעה לכוכב האדום בלגרד 1:0 בדרבי החם של בירת סרביה - דרבי שלישי שהיא מפסידה ליריבה השנואה בתוך פחות מחודשיים.

    בסיום גרנט השיב על מספר שאלות, אבל נדרש להתייחס למאמן אותו הוא החליף, אלכסנדר סטאנוייביץ' המוערך - ולא בפעם הראשונה. הישראלי אמר: "כבר אמרתי שאני מאוד מכבד את המאמן הקודם. איתו הקבוצה יצרה פער של 10 נקודות וזה הפך את העבודה בסיבוב השני לקלה יותר. היו לנו בעיות, שחקנים נפצעו ועשינו שתי תוצאות לא טובות, אבל בהמשך התרוממנו וזכינו באליפות. היום לא ניצחנו, אבל השגנו את המטרה המרכזית והיא האליפות".

    בשלב הזה העיתונאים החליטו להקשות על המאמן הישראלי. כשהוא נשאל על חלקו בהפסד, הוא השיב ש"כשהקבוצה מפסידה זה תמיד באשמת המאמן", ואחר כך זה נשמע כך:

    עיתונאי: "האם תעמוד על הקווים גם בדרבי הבא?"
    גרנט: "לא הבנתי את השאלה"

    עיתונאי: "האם תהיה מאמן פרטיזן בלגרד בעונה הבאה?"
    גרנט: "אני לא מבין את השאלה"

    עיתונאי: "האם אתה מתכוון להתפטר?"
    גרנט: "אני לא מבין את השאלה"

    עיתונאי: "האם אחרי שכמאמן ווסטהאם הפכת ל'אגדה של מילוול' אתה חושב שעכשיו תהפוך ל'אגדה של הכוכב האדום'?"
    גרנט: "אני לא מבין את השאלה"

    שער בתוספת הזמן העניק לכוכב האדום בלגרד עוד ניצחון בדרבי