פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    רוני לוי על ראובן עטר: "מינוי טוב מאוד"

    המאמן שזכה ב-3 אליפויות ברציפות משוכנע: "הוא יוביל את חיפה להישגים". קלינגר: "הגיע הזמן שלו, האתגר לא פשוט"

    התגובות על מינויו של ראובן עטר לתפקיד מאמן מכבי חיפה לא הפתיעו רבים ברחוב הספורטיבי בחיפה, אבל שם חיכו בכיליון עיניים למינוי הרשמי של אחד הסמלים הגדולים במועדון. גם שחקני עבר של המועדון נשמעו מרוצים מהמינוי. מאמן אנתורסיס, רוני לוי, שזכה בשלוש אליפויות רצופות בקדנציה הקודמת שלו במכבי חיפה, ושבר שיא חדש בתולדות המועדון, החמיא לשידוך החדש. "מדובר במינוי טוב מאוד. היה טבעי ששני הצדדים יפגשו שוב", אמר לוי לוואלה! ספורט. "אני מאחל הצלחה גדולה גם למכבי חיפה וגם לראובן עטר. יענקל'ה ועטר הם צמד מצוין שיכול להוביל את מכבי חיפה להישגים".

    המאמן ניר קלינגר, שגדל במכבי חיפה אמר: "הגיע הזמן של ראובן לקבל את מכבי חיפה. ממתין לו אתגר לא פשוט, אבל אני בטוח שהוא יידע להתמודד עם האתגר הזה. אני מאחל לו הצלחה". שחקן העבר רפי אוסמו אמר: "אחד הדברים החשובים עבור ראובן ועבור כל אחד מאיתנו כשחקני עבר ואוהדי הקבוצה, היא סגירת המעגל שלו בקבוצה. ראובן החל את דרכו כמונו, בגיל תשע, במכבי חיפה. הוא עבר את כל מחלקות הנוער במועדון והגיע להישגים יחד איתי בקבוצה הבוגרת. הגעתו כמאמן היום חשובה מאין כמוה. אני רוצה לאחל לו שהשנים הקרובות שלו במכבי חיפה יהיו מוצלחות כמאמן לפחות כמו שתפקד כשחקן".

    זאהי ארמלי הגיב: "ראובן עטר מתאים מאוד למכבי חיפה, בכל הזדמנות אמרתי שעטר ראוי להיות המאמן. ההישגים שלו בתקופה האחרונה גם במכבי נתניה וגם בבית"ר מעידים עליו. הוא יכול להוביל את מכבי חיפה. מדובר בשידוך טוב, זאת פעם ראשונה שחיפה פונה לשחקן בית באמת גדול שהיה גם סמל. רוני לוי היה בקבוצה, אבל לא גדל בה. ראובן הוא הוביל את חיפה להישגים כבירים כשחקן, ואני מקווה שהוא ימשיך באותה דרך גם בצורת האימון שלו".

    יעקב שחר הודיע: ראובן עטר ייאמן את מכבי חיפה

    במכבי נתניה נתנו לראובן עטר את ברכת הדרך

    מכבי חיפה בוואלה! ספורט