פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    ביל גייטס: "התוצאות מדברות בעד עצמן, גווארדיולה גאון"

    מייסד מיקרוסופט נפגש במסיבת עיתונאים מחויכת במיוחד עם מאמן ונשיא ברצלונה, לרגל מסע משחקי אלופת אירופה בארה"ב

    ברצלונה הגיעה לא מכבר לארצות הברית במטרה לערוך משחקי ראווה, ואת ההגעה של הקבוצה ניצלו המאמן פפ גוואדיולה ונשיא המועדון סנדרו רוסל כדי להיפגש ולערוך מסיבת עיתונאים מחויכת במיוחד בשיתוף עם מייסד מייקרוסופט ביל גייטס. כשנשאל המיליארדר האמריקאי מה הוא חושב על גווארדיולה, לא היסס ואמר: "התוצאות ברורות ומדברות בעד עצמן, הוא גאון".

    תקרית קטנה שהעיבה על אלופת אירופה הייתה כשזו הגיעה לאזור הבית הלבן במטרה לערוך אימון באזור אל מול עיני אוהדים רבים, אולם כוחות האבטחה במקום לא אישרו את האימון המאולתר כיוון שטענו כי אין בידם את האישור המתאים. קשר הקבוצה צ'אבי נשאל על העניין, אותו לקח אותו בפרופורציה הנכונה: "אמרו לנו שרק 10-15 שחקנים יכולים להתאמן בו זמנית, אז חזרנו למלון להתאמן שם".

    במהלך האירוע העיר אחד העיתונאים בציניות האם גווארדיולה יכול ללמד את חברי הקונגרס האמריקאי שיעור בשיתוף פעולה וחיבור, כפי שהוא עושה בברצלונה לאור המצב הכלכלי המדרדר בארה"ב.

    עוד במהלך מסיבת העיתונאים הנשיא רוסל שאל בבדיחות הדעת את גייטס "האם הוא רוצה להיות חבר מועדון", ואף ענה בעצמו: "אני לא יודע אם יש לו זמן לכך, למרות שאין ספק שזה היה נותן עוד דחיפה לקבוצה".

    ברצלונה זכתה בטורניר אאודי אחרי ניצחון על באיירן