פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        ליגה אירופית: הפועל ת”א-קאזאן, יובה-אייאקס

        לא רק האדומים זכו להגרלה קשה: אתלטיקו מדריד-גלאטסראיי, פנאתינייקוס-רומא. המשחקים: ב-18 וב-25 בפברואר

        האם הפועל תל אביב מסוגלת להמשיך את הדרך הנפלאה שלה בליגה האירופית? היום (שישי) נערכה ההגרלה בפתיחת שלב הנוק אאוט, שזימנה לאדומים מפגש כפול נגד רובין קאזאן החזקה, מי שזכתה פעמיים ברציפות באליפות רוסיה. אל המפעל היא נחתה אחרי שסיימה במקום השלישי את שלב הבתים של ליגת האלופות.

        בהופעתה הראשונה בליגת האלופות, קאזאן קצרה הצלחה יחסית כאשר סיימה שלישית והשיגה שש נקודות בבית קשה בו נאבקה בברצלונה, אינטר ודינמו קייב. המאזן שלה אחרי שישה משחקים היה ניצחון, שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים. במהלך השלב הזה היא כבשה ארבעה שערים וספגה שבעה. את דרכה היא פתחה עם הפסד 3:1 לדינמו קייב, לאחר מכן היא סיימה ב-1:1 ברוסיה נגד אינטר, בהמשך היא השיגה ניצחון סנסציוני על אלופת אירופה, ברצלונה, 1:2, כשבחצי השני של הקמפיין היא סיימה ב-0:0 נגד בארסה ומול דינמו קייב וחתמה את הסיפור עם הפסד 2:0 לאינטר.

        בהמשך נערכה הגרלת שמינית הגמר, שלב שאליו קשה בינתיים לראות את האדומים מטפסים אליו, אך במידה וזה יקרה, היריבה שלהן תהיה ויאריאל או וולפסבורג. המשחק הראשון של הפועל תל אביב בשלב הנוק אאוט יתקיים ב-16/17 בפברואר ברוסיה והגומלין התקיים שבוע לאחר מכן.

        מלבד משחקה של הפועל תל אביב, נרשמו משחקים אטרקטיביים נוספים בפתיחת שלב הנוק אאוט, כשליברפול, שהייתה לא מדורגת, תארח את אוניראה אורזיצ'ני, שנחתה אף היא מליגת האלופות. יובנטוס, שאיכזבה ונשרה אחרי ששיחקה בבית של מכבי חיפה, תפגוש את אייאקס, במה שנחשב לאחד המשחקים המרתקים של השלב הזה. רומא של פרנצ'סקו טוטי תנסה לעבור את פנאתינייקוס החזקה, והמבורג, היריבה של הפועל תל אביב בשלב הבתים ומי שתארח את משחק הגמר תארח איינדהובן.

        ההגרלה המלאה של הליגה האירופית

        ההגרלה המלאה של 1/16 הגמר (18/2 ו-25/2):

        רובין קאזאן - הפועל תל אביב
        אתלטיק בילבאו - אנדרלכט
        פ.צ. קופנהאגן - מארסיי
        פנאתינייקוס - רומא
        אתלטיקו מדריד - גלאטסראיי
        אייאקס - יובנטוס
        קלאב ברוז' - ולנסיה
        פולהאם - שחטאר דונייצק
        ליברפול - אוניראה אורזיצ'ני
        המבורג - איינדהובן
        ויאריאל - וולפסבורג
        סטנדארד ליאז' - זלצבורג
        טוונטה - ורדר ברמן
        ליל - פנרבחצ'ה
        אברטון - ספורטינג ליסבון
        הרטה ברלין - בנפיקה

        הגרלת שמינית הגמר (11 ו-18 במרץ):

        המבורג/איינדהובן - אתלטיק בילבאו/אנדרלכט
        קאזאן/הפועל תל אביב - ויאריאל/וולפסבורג
        אתלטיקו מדריד/גלאטסראיי - אברטון/ספורטינג ליסבון
        הרטה ברלין/בנפיקה - קופנהאגן/מארסיי
        פנאתינייקוס/רומא - סטנדארד ליאז'/זלצבורג
        ליל/פנרבחצ'ה - ליברפול/אוניראה אורזיצ'ני
        אייאקס/יובנטוס - פולהאם/שחטאר דונייצק
        קלאב ברוז'/ולנסיה - טוונטה/ורדר ברמן