מרגש: נסיך לב אדום בביקור חיילים שנפצעואליניב ברדה ומתנדבי האגודה למען החייל סניף דרום הגיעו בתחילת השבוע לביקור לוחמים המאושפזים בבית החולים סורוקה והעניקו מתנה שכולה לב אדום
אליניב ברדה VS אלונה ברקת: סוף ידוע מראשלאחר 11 שנים, אלונה ברקת והפועל באר שבע נפרדו מאליניב ברדה ההמום, מה שיצר פילוג בקרב אוהדי הפועל באר שבע. מצד אחד, אין אדם גדול מהמועדון. מצד שני, "אליניב ברדה הוא הפועל באר שבע". אז בצד של מי אתם?
פער בלתי ניתן לגישור: על הפרידה בין ברקת לברדהקל לסמן את ברדה כטוב ואת ברקת כרעה, אבל לכל צד יש טיעונים מוצדקים, שיצרו ביניהם מסלול התנגשות ושלחו את המאמן הביתה. הבעלים מתעקשת לא להנמיך ציפיות, אבל ייתכן שבחירת המאמן הבא תהיה בגדר הצהרה על כך
אליניב ברדה מכוון לחו"ל. מה האפשרויות שלו בארץ?המאמן יחפש את היעד הבא בעזרת סוכנות בריטית ובטוח ביכולתו לעבוד באירופה. וגם: הפגישה בת 50 השניות עם ברקת, ומה הסיכוי שאוהדי הפועל באר שבע יצליחו להחזיר אותו?