ג'ורדי קרויף הצהיר: "הגיע זמני לחזור לאמן"ההולנדי ששימש כמנהל המקצועי של ברצלונה ואימן בעבר את מכבי תל אביב, הבהיר: "מרגיש טעון באנרגיות ועם תשוקה לבנות צוות ולהוביל פרויקט"
אייאקס רוצה לבצע מהפכה, ג'ורדי קרויף וצ'אבי יובילו אותה?לאור הכישלון שיותיר את הקבוצה מחוץ לליגת האלופות והבעיות הכלכליות הצפויות, דווח שההולנדים מנסים להנחית באמסטרדם את השניים שעבדו יחד בברצלונה
הפייבוריטית של ג'ורדי בדרבי הפרטי? א.א.ק לרנקה שומרת על גישת קרויףמאז הגעתו של ג'ורדי קרויף ללרנקה ב-2010, היא הפכה ל"ספרד הקפריסאית", והיציבות נשמרת בזכות חברו הקרוב, המנהל הספורטיבי הקטלוני צ'אבי רוקה שגדל איתו בברצלונה. מי מבטיח שדווקא מכבי תל אביב היא הפייבוריטית (20:00, ספורט1)?
ג'ורדי קרויף חושף: "עזבתי את ברצלונה כי אני רוצה לחזור לאמן"ההולנדי ערך ריאיון מקיף ל"אתלטיק" ודיבר גם על התקופה הקצרה שלו כמנהל טכני: "הגעתי במצב קשה מאוד, ועדיין הצלחנו לקחת אליפות"
ג'ורדי קרויף, רוני רוזנטל וטל ברודי משיקים אפליקציה חדשהLEAP - הפלטפורמה החדשה שתאפשר לספורטאים חובבים ואנונימיים לזכות בהכרה. בימים אלו הפלפורמה מגייסת משקיעים באמצעות פלטפורמת fundit מקבוצת headstart לטובת הרחבת הפעילות וכניסה לשווקים נוספים