צ'ארון שרי חתם לשנתיים באנטוורפן הבלגיתאקס מכבי חיפה עזב רשמית את ניימיכן והצטרף לאלופת בלגיה היוצאת בחוזה לשנתיים, אחרי שהיה "בעל ערך רב" לקבוצה ההולנדית
עוד אכזבה לצ'ארון שרי: ניימיכן הפסידה ולא תעפיל לקונפרנס ליגהקשר השלים 90 דקות בחצי גמר פלייאוף העלייה, אך הוא וחבריו שמטו יתרון ונכנעו 2:1 דרמטי לגו אהד איגלס. זה כנראה היה משחקו האחרון של אקס מכבי חיפה בקבוצה, לפני מעברו הצפוי לאנטוורפן
אחרי שכבש ובישל פעמיים: צ'ארון שרי בדרכו לקבוצה חדשהאקס מכבי חיפה הצטיין ב-1:4 אצל אלמרה סיטי ועזר לניימיכן להגיע לפלייאוף ההולנדי על הכרטיס לקונפרנס ליג, אך הוא על סף מעבר לאנטוורפן הבלגית
בעונה הבאה בבלגיה? דיווח: אנטוורפן מעוניינת בצ'ארון שרילטענת "AD" ישנם פערים במו"מ בין ניימיכן לבין הקשר שהתיר את חוזהו במכבי חיפה, אלופת בלגיה היוצאת עשויה לנצל את הסיטואציה ולנסות לצרפו
הדובדבן שבקצפת: עשרת הרגעים הגדולים של צ'ארון שרי במכבי חיפההספתח שהמחיש ש"הוא משהו אחר", הגול שהרעיד את חיפה, הטיל שהשתיק את בלומפילד, שער האליפות, הרגע המיוחד עם גלוך, צ'יפים גאוניים ושלל מהלכי מאני טיים. בארבע שנים וחצי סיפק הקשר המחונן אינספור רגעי קסם, ניסינו לבחור את עשרת המובילים