נקודת קיצון: הטיפול של מכבי חיפה בפרשת דיא סבעהפרובוקציה האמיתית מאחורי הכוכב שבעין הסערה והתגובות לקאמבק השנוי במחלוקת צריכות להבהיר למועדון ולקהל את תפקידם
"שריקות הבוז לדיא סבע לא יוכלו להימשך כל העונה"צפו ב"מחוץ לקווים": סיכום משחק האירופיות בגביע הטוטו, עתידו של מילסון, מצבו של יחזקאל וריאיון עם המכביסט שפתח עסק חדש
בחיפה בטוחים: "כשכל השחקנים יחזרו יהיה סגל עוצמתי"במועדון מבינים שנדרש פיתרון מהיר לסיטואציה הסבוכה סביב סבע, ומחכים לסק שצפוי להחמיץ את סבאח. סירוטה וסולטאני סחטו מחמאות
בכר: "שמעתי גם עידוד לדיא סבע". רפאלוב: "מבקש מהקהל לתמוך"מכבי חיפה הביסה את הפועל באר שבע, אבל עיקר העיסוק היה בבוז לסבע. בכר על החיזוק: "עובדים קשה, קיבלנו ברקס מהרבה שחקנים"
שריקות בוז נגד דיא סבע במשחק האימון של מכבי חיפהאחרי המחאה ברשתות החברתיות ושלטים במתחם האימונים, סבע ספג שריקות גם במשחק של הירוקים מול הנבחרת האולימפית, כולל שלט "סבע לא רצוי"