בין פוטר לפוצ'טינו: סלובודן דראפיץ' מועמד לאמן את ברייטון?מאמנה של בני סכנין טיפס למקום השני באתר ההימורים "Bet 365" ברשימת המועמדים לקבוצת הפרמיירליג. הסיבה לכך ששמו עלה בפנים
סלובודן דראפיץ': "בירם כיאל הפך לגשר בין הצוות המקצועי להנהלה"מאמן בני סכנין מרוצה משיתוף הפעולה. על ההפסד למכבי חיפה: "לא היה משחק גדול, אבל נתנו הכל והראינו שאנחנו רוצים לנצח"
דראפיץ': "עשינו כמה ניסויים ואני מאוד מרוצה". רוני לוי: "יום פחות טוב"מאמן בני סכנין ערך רוטציה נרחבת ב-1:2 הדרמטי וחושב כבר על מכבי חיפה: "כל המדינה תסתכל עלינו, נצטרך לשחק בהרכב הכי חזק". מאמן הפועל חיפה: "לא המשחק הרגיל שלנו"
עד תום העונה הבאה: סלובודן דראפיץ' חתם על חוזה חדש בסכניןאחרי שהצעיד את הקבוצה לפלייאוף העליון, המאמן ימשיך לעונה נוספת. יעבוד באופן צמוד עם בירם כיאל, המנהל המקצועי המיועד
הכרטיס לאירופה מתרחק מהפועל חיפה: "בקצב הזה, גם המקום הרביעי בסכנה"אכזבה גדולה בקבוצה אחרי ההפסד בסכנין, גורם: "חייבים להתעשת באופן מיידי". במועדון מבינים שיצטרכו להתחזק ומייחלים לכך שבאר שבע תזכה בגביע