בכר: "נכשלנו, כל מה שעשינו לא עבד. צריכים להאמין שהכל אפשרי"מאמן מכבי חיפה אחרי ההפסד לסבאח האזרית: "ברור שהכל לא בסדר אם נגמר 3:0, לא בורח מזה. בכלל לא הצלחנו להיכנס למשחק". רנדוליץ', מאמן היריבה: "עדיין מחשיב אותם כפייבוריטים לעלות לשלב הבא"
בכר: "שמעתי גם עידוד לדיא סבע". רפאלוב: "מבקש מהקהל לתמוך"מכבי חיפה הביסה את הפועל באר שבע, אבל עיקר העיסוק היה בבוז לסבע. בכר על החיזוק: "עובדים קשה, קיבלנו ברקס מהרבה שחקנים"
"במכבי חיפה לא יקבלו מקום שני. בכר צריך להביא אליפות""מחוץ לקווים" לקראת שבת: שלמה וייס על פתיחת העונה של הירוקים, האם אצילי קרוב לקאמבק? ומה יקרה ביציעים כשדיא סבע יעלה על הדשא? וגם:חוזה העתק של סורקין, השלושער של בריבו והחזרה של סולומון
"הייתי מלך השערים ובכר סיפסל אותי. זה היה הזוי"ז'אן-פיליפ קראסו סגר חשבון עם מאמן מכבי חיפה אחרי שעזב את הכוכב האדום: "דרשתי שיחה איתו, זה רק גרם לדברים להידרדר"
ברק בכר: "דיא סבע התנצל והוא חלק ממכבי חיפה"מכבי חיפה עורכת מסע"ת לפתיחת העונה, המאמן דיבר לראשונה מאז שחזר: "אין אחד שלא ירצה את אצילי". המנהל המקצועי גל אלברמן :"יש קושי להביא זרים, המטרה לזכות באליפות". גם המנכ"ל איציק עובדיה התייחס לחזרת הקשר: "מאמינים לו, אחרת הוא לא היה פה"