וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

השר מיקי זוהר: "נקים שלוחה של וינגייט בצפון"

שר התרבות והספורט ערך ביקור במועצה האזורית גלבוע: "בזמן שאויבנו פועלים כדי להרוס, אנחנו נמשיך לבנות"

מימין: כפיר כהן מנכ״ל משרד התרבות והספורט, דני עטר, ראש המועצה האזורית גלבוע וגיא אטיאס מנכ״ל נכון ווינגייט. משרד התרבות והספורט,
מימין: כפיר כהן מנכ״ל משרד התרבות והספורט, דני עטר, ראש המועצה האזורית גלבוע וגיא אטיאס מנכ״ל נכון ווינגייט/משרד התרבות והספורט

בצל ההסלמה בצפון, שר התרבות והספורט מיקי זוהר הגיע יחד עם צוות משרדו לסיור מקצועי במועצה האזורית גלבוע.

בסיור השתתפו גם מנכ"ל משרד התרבות והספורט כפיר כהן, מנכ"ל מכון וינגייט גיא אטיאס וראש מועצת גלבוע דני עטר, במסגרתו נבחנה ההיתכנות לפתיחת שלוחה נוספת של מכון וינגייט בשטח המועצה ובוצע סיור בשטח הנבחר.

שר התרבות והספורט מיקי זוהר: "עם כניסתי לתפקיד שר התרבות והספורט, אמרתי שאני מעוניין להקים וינגייט נוסף, כי חייבים להרחיב את הקיים. הכרזתי על הקמת מכון וינגייט חדש בבאר שבע, אבל הטבח הנורא בשבעה באוקטובר הוביל לכך שהפננו את התכנית והמשאבים לשטחי עוטף עזה לטובת קידום ופיתוח האזור. באחרונה נוכחתי לדעת שיש לנו את היכולת ואת הצוותים המתאימים כדי להקים שלוחה נוספת של וינגייט בצפון. הקמת השלוחה הצפונית בגלבוע תקדם את הספורט המקצועי לפריסה כלל ארצית ותעביר מסר חשוב וחד-משמעי: בזמן שאויבנו פועלים כדי להרוס, אנחנו נמשיך לבנות.

"אני מודה לאנשי מכון וינגייט על הנכונות, על ההירתמות ועל הרצון להתרחב ולהגיע לפריפריה. אני אעשה הכל כדי שזה יקרה ובע"ה נעשה ונצליח".

מנכ"ל וינגייט גיא אטיאס: "מכון וינגייט מברך את שר התרבות והספורט מיקי זוהר על ההחלטה ההיסטורית להקמת וינגייט צפון. כזכור מכון וינגייט נמצא בעיצומו של המהלך להקמת וינגייט דרום בשדרות ועתה אנו זוכים במהלך משלים, שעתיד לחולל מהפכה ותיקון היסטורי, בכל הקשור לקידום המצויינות בספורט ומיצוי הפוטנציאל הלאומי של ישראל בתחומי הספורט ההישגי בקרב תושבי הצפון והדרום. דירקטוריון מכון וינגייט בראשות היו"ר יואב הלר יתכנס בקרוב, כדי להנחות על המהלכים הנדרשים לקידום ההחלטה ומימוש החזון".

  • עוד באותו נושא:
  • מיקי זוהר

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully