וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הצעת חוק של חה"כ דוידסון: דגל ישראל על מדי הנבחרות

חבר הכנסת מיש עתיד יוזם הצעה שתעלה לוועדת השרים לחקיקה שבאה לשנות את המצב הקיים בו דגל המדינה אינו מופיע על מדי הנבחרות והספורטאים בענפים השונים. "אירועי ה-7.10 מחזקים את הצורך בהצבת דגל ישראל על מדי הנבחרות"

"דריבל", 27.6/עריכת וידאו: נתי ברנד

ביום ראשון הקרוב (30.6) תעלה לוועדת השרים לחקיקה הצעת חוק של חבר הכנסת סימון דוידסון ממפלגת יש עתיד שתחייב סימון של דגל מדינת ישראל על גבי מדי הנבחרות.

הצעת חוק זו באה לתקן את המצב הנהוג כיום בו נבחרות ישראל בתחומי הספורט השונים מייצגות את מדינת ישראל בתחרויות בינלאומיות שונות במדי נבחרות רשמיים, עליהם לא מופיע סמל דגל ישראל.

כיום, מופיעים על גבי מדי נבחרות ישראל השונות סמל איגוד הספורט הישראלי ובו נכללים גם סממנים ישראלים כמו צבעי הדגל ו/או מגן דוד, בעוד שדגל המדינה הרשמי אינו מופיע.

בעקבות המצב הקיים, תעלה כאמור הצעת החוק של חה"כ דוידסון, לחייב את נבחרות ישראל בכל ענף מענפי הספורט, לענוד על מדיהן רקמה או הדפס אחר כלשהו של דגל המדינה.

אפליקציית וואלה ספורט החדשה - הורידו עכשיו

חבר הכנסת סימון דוידסון עם נבחרת ישראל בכדורגל קטועי גפיים. .,
"הצורך בהצבת דגל ישראל על מדי הנבחרות התחזק". חה"כ דוידסון במפגש מהחודש האחרון עם נבחרת ישראל בכדורגל לקטועי גפיים/.

"הניסיונות להדיר את ישראל מהספורט הבינ"ל, ואירועי ה-7.10 מחזקים את הצורך בהצבת דגל ישראל על מדי נבחרות ישראל בכל ענפי הספורט", אמר חבר הכנסת דוידסון, "התשובה הטובה ביותר לכל מי שרוצה ברעתנו היא העמידה האיתנה עם דגל ישראל המתנוסס בגאון בספורט ובכלל. לכן אני משוכנע ששרי ממשלת ישראל, יתמכו בהצעה זו ובכך יוסיפו לכל חובבי הספורט הישראלים גאווה רבה בתקופה הקשה הזו".

כך, על פי יו"ר שדולת הספורט חה"כ סימון דוידסון, הופעתן של הנבחרות בתחרויות בינלאומיות עם דגל המדינה על תלבושותיהן תגביר את תחושת השליחות הלאומית שלמענה משתתפת נבחרת ישראלית כנציגת המדינה, בתחרויות ספורט שונות מול מדינות אחרות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully