וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נקבעה רביעיית הרוכבים שתרכיב את נבחרת קפיצות הראווה של ישראל בפאריס

דניאל בלומן, אשלי בונד, רובין מוהר ואיזבלה רוסקוף ינסו לרשום הישג היסטורי עבור הספורט הישראלי בכלל וענף רכיבת הסוסים בפרט

ההתאחדות הלאומית לספורט הרכיבה בישראל הודיעה היום באופן סופי ורשמי על הרכב הנבחרת שתייצג את ישראל בתחרות הקבוצתית והאישית בענף קפיצות הראווה במשחקי פאריס 2024. השמינייה (ארבעה צמדים) שניצחה וזכתה בזהב ובכרטיס האולימפי בתחרות הקריטריון בפראג לפני כ-11 חודשים תהיה השמינייה שתייצג את ישראל בתחרות האולימפית.

ארבעת הצמדים הם דניאל בלומן עם לדריאנו Z, אשלי בונד עם דונטלו 141, רובין מוהר עם גלקסי HM ואיזבלה רוסקוף עם סי. פיר 2. את הנבחרת יוביל הצוות המקצועי שיכלול את השף ד'אקיפ (מאמן) האנס הורן, המאמן הלאומי יארון דובלדאם, מנהל המשלחת ד"ר עמיחי אלפרוביץ ולצדו תהיה נעמה אגמון ליכט, וארבעת הסייסים (גרום בעגה המקצועית) פיבי לגר (דניאל ולדריאנו), בריטני רפלוביץ' (אשלי ודונטלו), סמואל מויסון (רובין וגלקסי) וקנזו מארי לואיז (איזבלה וסי. פיר). בנוסף בעליהם של הסוסים גם יהיו חלק מהמשלחת.

ארבעת הצמדים קבעו גם את הקריטריון האולימפי לתחרות האישית שתתקיים לאחר התחרות הקבוצתית, אולם ההחלטה לגבי שלושת הצמדים שייצגו את ישראל בתחרות האישית תתקבל בסמוך לתחרות האישית ובהתאם להתפתחויות בתחרות הקבוצתית ולבדיקה הוטרינרית שתתקיים לאחר התחרות הקבוצתית.

עבור בלומן תהיה זו ההופעה האולימפית השלישית, אחרי שבמשחקי לונדון 2012 וריו 2016 הוא ייצג את קולומביה; עבור בונד תהיה זו ההופעה השנייה אחרי שייצגה את ישראל במשחקי טוקיו 2020 וסיימה במקום ה-11 בגמר התחרות האישית, ועבור מוהר ורוסקוף תהיה זו הופעת הבכורה האולימפית.

רכיבה על סוסים לקראת פריז 2024. תומאס הולצ'בכר עבור ההתאחדות הלאומית לספורט הרכיבה, אתר רשמי
רכיבה על סוסים לקראת פריז 2024/אתר רשמי, תומאס הולצ'בכר עבור ההתאחדות הלאומית לספורט הרכיבה

דניאל בלומן: "אני אוהב את ישראל ואת מה שהיא מייצגת. כבוד גדול עבורי לשאת בכל מקום אפשרי את דגל ישראל ולהבליט אותו בגאווה ואת מחויבותי אליו. עכשיו, יותר מתמיד, נפלה בחלקי הזכות והכבוד שמתאפשר לי לייצג את ישראל. עם ישראל חי!"

אשלי בונד: "יש לי הזכות והכבוד לייצג את מדינת ישראל. בכל פעם ששמי מלווה בתחרויות כמייצגת את מדינת ישראל, זה נותן לי בוסט של אנרגיה ותחושת כבוד. כעת, יותר מתמיד, בזמנים הללו בהם מדינת ישראל נלחמת על צדקת הדרך ועל היותה הצד המואר לעומת הצד האפל מולו היא מתמודדת, אני מלאה בתחושות של גאווה וכבוד לשאת את דגל ישראל ולייצג את מדינת ישראל."

רובין מוהר: "ככל שמתקרבים למשחקים זה עושה לי טוב. אני רגוע ומתמקד בהכנות האחרונות למשחקים ולקשר שלי עם גלקסי על מנת להגיע במצב הטוב ביותר לפאריס. יחד עם זאת אני סקרן מאוד ונרגש לקראת הבאות."

איזבלה רוסקוף: "אני אסירת תודה שנבחרתי לייצג את ישראל במשחקי פאריס 2024. זו הזדמנות מדהימה עבורי ואני כל כך נרגשת להשתתף לראשונה בחיי במשחקים אולימפיים. זה חלום שמתגשם. הסוס שלי ואני התכוננו כל השנה למעמד הזה וננסה יחד להציג את הביצועים הטובים ביותר שלנו ולגרום לעם ישראל להיות גאה. בשנה זו כל כך חשוב לי לייצג את העוצמה, האומץ והחוזק הישראלי. אני כבר לא יכולה לחכות לענוד את דגל ישראל בגאווה."

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully