וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לקראת פתיחת משחקי פאנאמריקה - הצדעה לתושבי העוטף

באירוע ההכרזה של משחקי "מכבי פאנאמריקה" שנערך בבית מכבי בכפר המכביה, במעמד שגריר ארגנטינה בישראל הוצגה המשלחת הישראלית ברשות ריקי קנטרביץ, יו"ר המשלחת ומגל וולף, מנהלת המשלחת מאור הנר שניצלה באירועי ה-7 באוקטובר

בתמונה מימין לשמאל: שגריר ארגנטינה פרנציסקו טרופפי ,ריקי קטנלוביץ יו" ר המשלחת ורוני רומינה' שתקרא את היזכור 
באירוע הכרזת משחקי מכבי פאנאמריקה. מורג ביטן,
בתמונה מימין לשמאל: שגריר ארגנטינה פרנציסקו טרופפי ,ריקי קטנלוביץ יו" ר המשלחת ורוני רומינה' שתקרא את היזכור באירוע הכרזת משחקי מכבי פאנאמריקה/מורג ביטן

לקראת פתיחת משחקי "מכבי פאנאמריקה" שייערכו בארגנטינה בהשתתפות כ-5,000 ספורטאים, יהודים ממדינות דרום ומרכז אמריקה, ארצות הברית, אוסטרליה, דרום אפריקה, בריטניה, הונגריה, וישראל הכריזה "מכבי תנועה עולמית", שהמשלחת הישראלית למשחקים תמנה 74 ספורטאים מתוכם 45 ספורטאים ביישובי עוטף ישראל, במטרה להעניק להם עוצמה שתקל עליהם במקצת את התקופה הקשה שעברו ב-7 באוקטובר.

"מכבי תנועה עולמית" ומכבי ישראל לקחו על עצמן את כיסוי העלויות של המשלחת הישראלית והסתייעו בתרומות של חברי מכבי בעולם, הבנק הבינלאומי, חברת "פספורטכארד" ופילנטרופיים שרואים במשלחת ישראל חשיבות רבה.

במהלך טקס הפתיחה תקריא רוני רומינה את ה"יזכור" המיוחד של ה-7 באוקטובר. רומינה היא גננת שניצלה מהעוטף אך גיסה נרצח ובני משפחתה נחטפו והוחזרו לאחרונה.

ריקי קנטרביץ סגן יו"ר "מכבי תנועה עולמית" ויו"ר המשלחת למשחקים: "החל משנת 2007 אני מארגן מטעם מכבי תנועה עולמית ומכבי ישראל את משלחות ישראל למשחקים האזוריים ואין ספק שהשנה זו המשלחת המרגשת ביותר והחשובה ביותר שארגנו. העם היהודי בתפוצות הראה סולידריות מדהימה למדינת ישראל לאחר השבעה באוקטובר ואני נרגש מאוד להגיע לארגנטינה עם משלחת שכוללת ספורטאים וספורטאיות רבות שחוו סיוט של ממש בשבת השחורה. אני בטוח שעם כניסת המשלחת הישראלית בטקס הפתיחה לא תישאר עין אחת יבשה באולם".

באירוע ההכרזה של משחקי "מכבי פאנאמריקה" שנערך בבית מכבי בכפר מכביה, במעמד שגריר ארגנטינה פרנציסקו טרופפי הוצגה המשלחת הישראלית ברשות ריקי קטנרביץ, יו"ר המשלחת ומגל וולף מנהלת המשלחת מאור הנר שניצלה באירועי ה-7 באוקטובר.

  • עוד באותו נושא:
  • מכבי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully