וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

איגוד הטניס השיק את פרויקט "מחבט לכל ילד"

הפרוייקט כולל שעה שבועית של טניס ללא עלות לילדים/ות, על בסיס קבוע במהלך השנה בהדרכת מאמנים מקצועיים, השיעורים יתקיימו במהלך שעות בית הספר או הצהרונים

פרויקט מחבט לילד. יחצ,
פרויקט מחבט לילד/יחצ

איגוד הטניס שמח לבשר על פתיחתו של פרויקט "מחבט לכל ילד" . הפרויקט מתמקד בילדים כיתות א -ב ' בפריפריה חברתית ומטרתו חשיפת הטניס והנגשתו לכמה שיותר ילדים בכל הארץ. הפרוייקט כולל שעה שבועית של טניס ללא עלות לילדים/ות, על בסיס קבוע במהלך השנה בהדרכת מאמנים מקצועיים, השיעורים יתקיימו במהלך שעות בית הספר או הצהרונים. במהלך השנה יאותרו הילדים המוכשרים אותם יזהו המאמנים כבעלי פוטנציאל ויזומנו להמשך פעילות קבועה וסדורה במועדונים . כל ילד יקבל מתנה מחבט וחולצה.

האיגוד החל לאחרונה בפיילוט של הפרוייקט בקרית ים בהשתתפות של כ- 380 ילדים ובהובלת איגוד הטניס יחד עם מועדון הטניס המקומי בקרית ים. בתקופה הקרובה יפתחו מוקדים נוספים וביניהם: אבו גוש(כבר החל), כפר יונה(מתחיל השבוע), שדרות ועוד. בשבוע שעבר התקיים אירוע הפתיחה בהשתתפות ראש עיריית קרית ים דוד אבן צור, יו"ר האיגוד אבי פרץ, מנכ"ל האיגוד אילן גרין, יוזם ומרכז הפרויקט איתי פסה, מנהל מחלקת הספורט בקרית ים שי טפליצקי, עו"ד ימית עזר שיקולסקי מנכ"לית רשת המתנסים קרית ים, עינת אלשק מנהלת צהרונים יישובית, ענת שבת סמנכ"לית רשת המתנסים קרית ים והצוות המקצועי של הפרויקט.

יו"ר האיגוד אבי פרץ:"אנו שמחים לבשר על צעד נוסף בתכנית האסטרטגית של איגוד הטניס.
הפרוייקט הנ"ל הינו אחד מהדברים שהצבתי כיעד מרכזי. כזכור הפרויקט הזה מתווסף לפרויקט נוסף שהתחלנו לאחרונה "תוכנית העשרת מאמנים" במועדונים. ציפינו כי יקחו חלק בכל מוקד כ 120-100 ילדים והעובדה שכבר במוקד הראשון שיצא לדרך אנו רואים כמות כזו גדולה של ילדים (כ-380) היא הצלחה מסחררת. הפרוייקט הוא מבחינת win win לכלל הגורמים ואני בטוח שהפיילוט יהפוך לתכנית שתתפשט לכל הארץ. לפיילוט הזה שותפים בתקצוב איגוד הטניס, הרשויות המקומיות, משרד הספורט ובסיוע עתידי של הטוטו בראשות המנכ"ל מאיר ברדוגו. עם התקציב החדש לקידום מטרות חברתיות מתכוון האיגוד להרחיב את הפרויקט. אני מאחל בהצלחה למרכז הפרוייקט, איתי פסה שרואה בפרוייקט הזה שליחות וזוכה לגיבוי ומעטפת מלאה מאיגוד הטניס."

קרית ים מחבט לכל ילד. יחצ,
קרית ים מחבט לכל ילד/יחצ

מרכז הפרויקט איתי פסה:"אני שמח מאוד על פרויקט חשוב זה שיוצא לדרך ונותן הזדמנות לילדים שאינם מכירים או אין באפשרותם יכולת להיחשף לענף הטניס, ענף ספורט מדהים שיוכל לחבר את הילדים לפעילות ספורטיבית כדרך חיים. אנחנו רק בתחילתו של הפרויקט וכבר ראינו ילדים מאוד מוכשרים עם המון פוטניצאל שיכולים להיות אלופי העתיד של הטניס ההישראלי. תודה גדולה לאיגוד הטניס לאבי פרץ היו"ר, אילן גרין המנכ"ל על הרמת הפרויקט, אני גאה ונרגש להיות חלק ממנו".

ראש עיריית קרית ים דוד אבן צור:""מחבט לכל ילד הנה תוכנית נפלאה, אשר מחזקת את קריית ים כעיר המשקיעה בתוכניות ספורט ייחודיות. זוהי תוכנית חדשנית, וקריית ים נבחרה לקחת חלק ולהיות הרשות הראשונה שמשתתפת בפיילוט ארצי. אני בטוח שבנוסף להיבט הספורטיבי של התוכנית, התלמידים יזכו גם להעצמה אישית, פיתוח משמעת וכישורי מנהיגות. תודה למחלקת הספורט, לאיגוד הטניס ולמאמן מטעם המועדון בקרית ים, אבירם מרקוביץ' על קידום היוזמה בעירנו והבעת האמון ביכולתה של העיר לקדם את תחום הטניס".

  • עוד באותו נושא:
  • טניס

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully