וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

איגוד הכדורסל גיבש נוהל נגד הדלקת אבוקות באולמות

14.9.2023 / 13:34

ראשי הענף מתכוונים להילחם בתופעה ויאשרו בישיבת ההנהלה מתווה לפיו מדליקי אבוקות יגרמו לסגירת יציעים או יפגעו בהעברת כרטיסים למשחק החוץ הבא אצל היריבה שנגדה נעשתה העבירה. וגם: הסייגים שיפטרו את הקבוצות מעונש

דריבל פינת כדורסל/צילום: אולפן וואלה! עריכת וידאו: זיו שטיינר

הנהלת איגוד הכדורסל אמורה להתכנס בשבוע הבא לישיבה שבה יעלה לדיון נושא הדלקת האבוקות באולמות שרווח בסוף העונה שעברה, בעיקר במשחקי הדרבי התל-אביבי. באיגוד מתכוונים להילחם בתופעה ולנסות להכניע אותה, כשבמקביל צפויים להחמיר את העונשים שיוגשו נגד מעשי אלימות.

על פי הנוהל שיוצע, אם אוהדי הקבוצה המארחת ידליקו אבוקות, היציע שבו זה קרה ייסגר במשחק הביתי הבא נגד אותה יריבה, אלא אם הודלקו פחות משלוש אבוקות והקבוצה נקטה בהליכים מספקים נגד האוהדים האחראים למעשה, לרבות הגשת תלונה נגדם ומסירת השמות שלהם למשטרה והרחקה מהמגרש לתקופה שלא תפחת משנה. בנוסף, הקבוצה תעמוד לדין. אם התופעה תחזור על עצמה, כל היציעים באולם ייסגרו לשני משחקים מול היריבה במשחק בו בוצעה העבירה.

אבוקות ביציעי הפועל תל אביב. דני מרון
אבוקות ביציעי הפועל תל אביב/דני מרון

אם אוהדי האורחת ידליקו אבוקות, קבוצתם לא תקבל כרטיסים למשחק החוץ הבא אצל היריבה אשר נגדה עשו זאת, אלא אם הודלקו פחות משלוש אבוקות וגם הקבוצה נקטה בהליכים שצוינו לעיל. הקבוצה הביתית מחויבת במקרה הזה לשתף פעולה ולהעביר סרטונים ממצלמות האבטחה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully