וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מכבי תל אביב במרחק נגיעה מדרג א': לקראת הגרלת הקונפרנס ליג

הצהובים יחזרו למפעל השלישי בחשיבותו אחרי היעדרות של עונה אם ישלימו את המשימה בסלובניה ויחלפו על פני צלייה, והם זקוקים לעוד שתי הדחות מפתיעות של קבוצות בכירות כדי להיות בקבוצת האיכות הראשונה בשלב הבתים. כל מה שצריך לדעת לקראת ההגרלה בשישי (15:30, ספורט1)

תקציר: מכבי תל אביב - צלייה 1:4/ספורט1

מכבי תל אביב תחזור לשלב הבתים של הקונפרנס ליג הערב (חמישי, 21:00, ספורט1) אם תשמור על ה-1:4 שהשיגה נגד צלייה בשבוע שעבר באצטדיון בלומפילד. שנתיים אחרי שהשתתפו במהדורה הראשונה של המפעל, הצהובים מצפים להשלים את המשימה הערב בגומלין בסלובניה וכבר מחר (שישי, 15:30, ספורט1) לקחת חלק בהגרלת שלב הבתים שתיערך במונאקו.

32 הקבוצות שיעפילו יתחלקו לשמונה בתים, כמו בליגת האלופות ובליגה האירופית, כשכל בית מחולק לארבעה דרגים על סמך הניקוד המטצבר שצברה כל קבוצה בחמש השנים האחרונות. מכיוון שלקונפרנס ליג כל הקבוצות מעפילות דרך שלבי המוקדמות, בשלב זה אין אף קבוצה שמקומה מובטח בבתים והכל עוד יכול להשתנות. ערב משחקי הגומלין, מכבי תל אביב מדורגת כעת במקום השני בדרג השני, משמע שהיא זקוקה לשתי קבוצות שמדורגות מעליה שיודחו במפתיע כדי להיכנס לדרג הראשון ועל הנייר ליהנות מהגרלה נוחה יותר אם וכאשר תעפיל.

ערן זהבי שחקן מכבי תל אביב חוגג שער. אריאל שלום
קרובים מאוד לשלב הבתים של הקונפרנס, השאלה באיזה דרג אם וכאשר/אריאל שלום

הקבוצות הבכירות שהדחה שלהן תסייע למכבי תל אביב הן בעיקר מיטיולן שתתארח בפולין אצל לגיה ורשה אחרי 3:3 במשחק הראשון בדנמרק, ליל שניצחה את רייקה הקרואטית 1:2 במשחק הראשון ואלקמאר ההולנדית שתתארח בנורבגיה אחרי 1:1 מול בראן. חשוב לציין שמכבי תל אביב מדורגת שנייה בדרג השני נכון לכתיבת שורות מתוך הנחה שפרטיזן בלגרד לא תחזור מ-5:0 בדנמרק נגד נורדסלנד וכך גם דינמו קייב שיוצאת לטורקיה אחרי הפסד 3:2 לבשיקטאש במשחק הראשון.

גם אוססונה הספרדית בסכנת הדחה אחרי שהפסידה 2:1 לקלאב ברוז' הבלגית במשחק הראשון בספרד, אבל אם תפתיע ותנצח במשחק החוץ היא תדיח את קלאב ברוז' שלה דירוג גבוה יותר - כך שזו קבוצה נוספת שהדחה שלה תסייע למכבי תל אביב לקפוץ לדרג הראשון. בודו גלימט הנורבגית צפויה להעפיל, אבל גם היא יכולה לחשוש אחרי 2:2 ברומניה נגד ספסי בשבוע שעבר. איינטכרט פרנקפורט סיימה רק ב-1:1 בבולגריה מול לבסקי סופיה, אבל סביר שתעפיל היום במשחק הביתי.

בדיוק כמו משחקי הליגה האירופית, שלב הבתים יחל ב-21 בספטמבר וכל המשחקים יתקיימו בימי חמישי. שלב הבתים יסתיים ב-14 בדצמבר ובחלוף ארבעה ימים תתקיים הגרלת שלב פלייאוף העלייה לנוק-אאוט, כאשר שמונה הקבוצות שיסיימו כסגניות יתמודדו מול שמונה קבוצות שנושרות מהליגה האירופית על הכרטיסים לשמינית הגמר שאליו יעפילו אוטומטית שמונה הקבוצות שיסיימו בראש כל בית.

כל משחקי הערב ותוצאות המשחק הראשון:

בודו גלימט (נורבגיה) - ספסי (רומניה) 2:2
טוונטה (הולנד) - פנרבחצ'ה (טורקיה) 5:1
אפואל ניקוסיה (קפריסין) - גנט (בלגיה) 2:0

ויקטוריה פלזן (צ'כיה) - טובול (קזחסטן) 1:2
בראן (נורבגיה) - אלקמאר (הולנד) 1:1
פאוק סלוניקי (יוון) - הארטס (סקוטלנד) 1:2

בשיקטאש (טורקיה) - דינמו קייב (אוקראינה) 2:3
דניפרו (אוקראינה) - ספרטק טרנבה (סלובקיה) 1:1
אדנה דמירספור (טורקיה) - גנק (בלגיה) 2:1

פיורנטינה (איטליה) - ראפיד וינה (אוסטריה) 1:0
צלייה (סלובניה) - מכבי תל אביב (ישראל) 4:1
רייקה (קרואטיה) - ליל (צרפת) 2:1

איינטרכט פרנקפורט (גרמניה) - לבסקי סופיה (בולגריה) 1:1
קלאב ברוז' (בלגיה) - אוסאסונה (ספרד) 1:2
לגיה ורשה (פולין) - מיטיולן (דנמרק) 3:3

אסטון וילה (אנגליה) - היברניאן (סקוטלנד) 0:5
פרטיזן בלגרד (סרביה) - נורדסלנד (דנמרק) 5:0

מסלול האלופות בקונפרנס ליג:

ה.י.ק הלסינקי (פינלנד) - פארול (רומניה) 2:1
בריידבליק (איסלנד) - סטרוגה (מקדוניה) 0:1
באטה בוריסוב (בלארוס) - בלקני (קוסובו) 4:1

פרנצווארוש (הונגריה) - ז'לגיריס (ליטא) 0:4
פרטיזן טירנה (אלבניה) - אסטנה (קזחסטן) 1:0

פלייאוף הליגה האירופית (המפסידות יירדו לקונפרנס ליג)

קרבאח (אזרבייג'ן) - אולימפיה לובליאנה (סלובניה) 0:2
זוריה (אוקראינה) - סלביה פראג (צ'כיה) 2:0
שריף טירספול (מולדובה) - קלאקסוויק (איי פארו) 1:1

אריס לימסול (קפריסין) - סלובן ברטיסלבה (סלובקיה) 2:1
ספרטה פראג (צ'כיה) - דינמו זאגרב (קרואטיה) 3:1
צ'וקאריצ'קי (סרביה) - אולימפיאקוס (יוון) 3:1

אייאקס (הולנד) - לודוגורץ (בולגריה) 1:4
לוגאנו (שוויץ) - אוניון סן ז'ילואז (בלגיה) 2:0
אברדין (סקוטלנד) - האקן (שבדיה) 2:2
זרינסקי (בוסניה) - לאסק (אוסטריה) 2:1

sheen-shitof

עם הנחה בלעדית

החברה הישראלית שהמציאה את מסירי השיער עושה זאת שוב

בשיתוף Epilady
רובי קין, מאמן מכבי תל אביב. מאור אלקסלסי
רובי קין ושחקניו צריכים לשמור על ה-1:4 מהמשחק הראשון/מאור אלקסלסי

המשתתפות בקונפרנס ליג (לא סופי)

דרג א': איינטרכט פרנקפורט, קלאב ברוז', אלקמאר, גנט, פנרבחצ'ה, ליל, פרנצווארוש, מיטיולן.

דרג ב': פאוק סלוניקי, מכבי תל אביב, ויקטוריה פלזן, אסטון וילה, לודוגורץ, פיורנטינה, בודו גלימט, גנק

דרג ג': זוריה, ספרטה פראג, אסטנה, בשיקטאש, ה.י.ק הלסינקי, ספרטק טרנבה, אולימפיה לובליאנה, זרינסקי

דרג ד': קלאקסוויק, צ'וקאריצ'קי, לוגאנו, בריידבליק, נורדסלנד, אריס לימסול, האקן, בלקני.

* אף קבוצה לא הבטיחה את מקומה בשלב הבתים, כולן מתמודדות הערב במשחקי המוקדמות

מועדי שלב הבתים:

מחזור ראשון: 21 בספטמבר

מחזור שני: 5 באוקטובר

מחזור שלישי: 26 באוקטובר

מחזור רביעי: 9 בנובמבר

מחזור חמישי: 30 בנובמבר

מחזור שישי: 14 בדצמבר

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully