אלון חזן יפרשן מהאולפן: הוכרזו צוותי השידור של המונדיאל

מאמן נבחרת ישראל יפרשן בזמן המונדיאל, נדב יעקבי, עמיחי שפיגלר, יהונתן כהן ושרון דוידוביץ' ישדרו את המשחקים. רמי ויץ ייעדר

16/06/2022
תיקתקנו: קליפ סיכום היום, 16.6 (ספורט1)

הקיץ כבר הגיע, אבל לשם שינוי המונדיאל הפעם ייפתח בחורף וייצא לדרך ב-18.11 בקטאר. ערוץ כאן 11 שישדר את המשחקים של קטאר 2022 הודיע שאלון חזן, מאמן נבחרת ישראל, מצטרף לפאנל הקבוע של הערוץ והוא ישמש כפרשן המרכזי באולפן המונדיאל בקטאר.

צוותי השדרים שישדרו את המשחקים יורכבו מנדב יעקבי ואורן אוזן, עמיחי שפיגלר ומוטי איווניר, יהונתן כהן ואסף כהן ושרון דוידוביץ' יחד עם הפרשנית אשרת עיני. רמי ויץ, ששידר את גמר המונדיאל הקודם בין צרפת לקרואטיה, לא יהיה הפעם חלק מהצוות.

לוח משחקי המונדיאל

21.11

12:00 סנגל - הולנד (בית א')
15:00 אנגליה - איראן (בית ב')
18:00 קטאר - אקוודור (בית א')
21:00 ארצות הברית - ויילס (בית ב')

22.11

12:00 ארגנטינה - ערב הסעודית (בית ג')
15:00 דנמרק - טוניסיה (בית ד')
18:00 מקסיקו - פולין (בית ג')
21:00 צרפת - אוסטרליה (בית ד')

23.11

12:00 מרוקו - קרואטיה (בית ו')
15:00 גרמניה - יפן (בית ה')
18:00 ספרד - קוסטה ריקה (בית ה')
21:00 בלגיה - קנדה (בית ו')

24.11

12:00 שוויץ - קמרון (בית ז')
15:00 אורוגוואי - דרום קוריאה (בית ח')
18:00 פורטוגל - גאנה (בית ח')
21:00 ברזיל - סרביה (בית ז')

25.11

12:00 ויילס - איראן (בית ב')
15:00 קטאר - סנגל (בית א')
18:00 הולנד - אקוודור (בית א')
21:00 אנגליה - ארצות הברית (בית ב')

26.11

12:00 טוניסיה - אוסטרליה (בית ד')
15:00 פולין - ערב הסעודית (בית ג')
18:00 צרפת - דנמרק (בית ד')
21:00 ארגנטינה - מקסיקו (בית ג')

27.11

12:00 יפן - קוסטה ריקה (בית ה')
15:00 בלגיה - מרוקו (בית ו')
18:00 קרואטיה - קנדה (בית ו')
21:00 ספרד - גרמניה (בית ה')

28.11

12:00 קמרון - סרביה (בית ז')
15:00 דרום קוריאה - גאנה (בית ח')
18:00 ברזיל - שוויץ (בית ז')
21:00 פורטוגל - אורוגוואי (בית ח')

29.11

17:00 הולנד - קטאר (בית א')
17:00 אקוודור - סנגל (בית א')
21:00 ויילס - אנגליה (בית ב')
21:00 איראן - ארצות הברית (בית ב')

30.11

17:00 טוניסיה - צרפת (בית ד')
17:00 אוסטרליה - דנמרק (בית ד')
21:00 פולין - ארגנטינה (בית ג')
21:00 ערב הסעודית - מקסיקו (בית ג')

1.12

17:00 קרואטיה - בלגיה (בית ו')
17:00 קנדה - מרוקו (בית ו')
21:00 יפן - ספרד (בית ה')
21:00 קוסטה ריקה - גרמניה (בית ה')

2.12

17:00 גאנה - אורוגוואי (בית ח')
17:00 דרום קוריאה - פורטוגל (בית ח')
21:00 קמרון - ברזיל (בית ז')
21:00 סרביה - שוויץ (בית ז')

עוד בוואלה!

תמונת הבתים הושלמה: כל משחקי מונדיאל 2022 בקטאר

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully