הכדורסלנית טוענת: כוכב ההיפ-הופ אנס אותי בלאס וגאס

דילן גונזאלס, לשעבר שחקנית אוניברסיטת נבאדה, הצטרפה לשורה של מתלוננת נגד הזמר המצליח טריי סונגז, שממשיך להסתבך בתקריות קשות

13/01/2022
סיכום שנה - קליפ פספוסים (ספורט1)

הכדורסלנית לשעבר דילן גונזאלס, ששיחקה באוניברסיטת נבאדה לאס וגאס, יוצאת בהאשמות חריפות וטוענת שהזמר טריי סונגז אנס אותה לפני תשע שנים במלון מפורסם בלאס וגאס.

בימים אלה סונגז (ששמו האמיתי הוא טרמיין נברסון) מואשם במספר הטרדות מיניות וחשדות, וגונזאלס פרסמה: "במה שנראה כמו זרם בלתי פוסק של חשדות וטענות לתקיפה מינית שבוצעו על ידי טריי סונגז, אני נאלצת שוב לחיות בראשי ולסבול מחדש את האימה שעברה עליי, כשנאנסתי על ידיו במלון מפורסם בלאס וגאס".

עוד בוואלה!

השתלת הכליה היתה רק תחילת הדרך: טור אישי על היום שאחרי

בשיתוף האגודה לזכויות החולה
הכדורסלנית דילן גונזאלס מאשימה את טריי סונגז באונס(צילום: GettyImages, אינסטגרם)

סונגז, 37, מכחיש את ההאשמות של הכדורסלנית בת ה-27 - אבל זו רק הסתבכות אחת בשורה של תקריות קשות ואלימות, כולל חשדות וטענות לתקיפות מיניות חמורות. "אני מחזקת מכאן את ידיהן של כל המתלוננות והקורבנות", כתבה גונזאלס.

באוגוסט 2020 הוא הכחיש האשמות של אישה שטענה שהוא חטף אותה והטיל עליה את מימיו בחדר שירותים במלון. ב-2021 היה מעורב תקרית אלימה עם שוטר, ועורר סערה כאשר בשיא גל הקורונה ירק לפיהן של שתי מעריצות שלו באמצע הופעה. עוד נטען שהגיע להסדר וישלם פיצויים של 10 מיליון דולר לאישה שטענה שתקף אותה.

הכדורסלנית דילן גונזאלס(צילום: אתר רשמי, אינסטגרם, dylan.gonzalez)
טריי סונגז, זמר אמריקאי(צילום: GettyImages, Leon Bennett)
הכדורסלנית דילן גונזאלס(צילום: אתר רשמי, אינסטגרם, dylan.gonzalez)

בשלוש העונות שלה בנבאדה גונזאלס העמידה ממוצעים של 7.8 נקודות ו-3.2 ריבאונדים. היא הייתה בצעירותה ספורטאית מצטיינת, ושילבה אתלטיקה עם כדורעף וכדורסל בתיכון. במכללות קיבלה מלגת כדורסל, אך לא הצליחה לייצר קריירה מצליחה, כשבמקביל החלה לרשום הצלחה באינסטגרם ולצבור עוקבים. כמו כן הייתה בת זוגו של אנתוני דייויס.

  • אונס
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully