הדודג'רס חזרו לסדרה מול אטלנטה, יוסטון ניצחה בבוסטון

הומראן בן שלוש ריצות של קודי בלינג'ר קבע שוויון מאוחר ודרמטי, בדרך ל-5:6 של האלופה ו-1:2 בלבד ב-NLCS לברייבס. יוסטון ניצלה טעות שיפוט, התפוצצה באינינג האחרון בבוסטון וניצחה 2:9 כדי לקבוע 2:2 ב-ALCS

20/10/2021

אחרי שני הפסדים באטלנטה, הצליחה הלילה (בין שלישי לרביעי) לוס אנג'לס דודג'רס לצמק את ה-NLCS ל-1:2 בתום דרמה. יוסטון השוותה ל-2:2 מול בוסטון ב-ALCS אחרי אינינג אחרון מוחץ.

לוס אנג'לס דודג'רס - אטלנטה 5:6 (1:2 לברייבס בסדרה)

הקבוצה מג'ורג'יה שמרה על הביתיות עם צמד ניצחונות ווקאוף והגיעה לעיר המלאכים מלאת ביטחון. קורי סיגר חבט להומראן והעלה את הדודג'רס ל-0:2 מהיר, אבל הברייבס הגיבו בסערה עם ארבע ריצות באינינג הרביעי ואחת בחמישי, ועלו ל-2:5 מבטיח. הם הצליחו לשמור על היתרון הזה עד לתחתית האינינג השמיני וכבר הריחו יתרון של 0:3 בסדרה, אבל לקודי בלינג'ר היו תכניות אחרות והוא הפציץ הומראן קריטי בן שלוש ריצות והשווה. מיד לאחר מכן, דאבל של מוקי בטס השלים את המהפך וכעת לדודג'רס תהיה הזדמנות להשוות הלילה (3:08) את הסדרה.

בוסטון - יוסטון 9:2 (2:2 בסדרה)

ההתקפה של הגרביים עבדה נהדר מתחילת הסדרה והאסטרוס כבר נראו על הקרשים, אבל גם להם יש מי שיודעים להכניס ריצות בכמויות וכעת הם שוב עם יתרון הביתיות אחרי אינינג אחרון אדיר. אלכס ברגמן פתח עם הומראן מהיר על כריס סייל החלש, אך זנדר בוגארטס הפך בתחתית האינינג הראשון עם הומראן בן שתי ריצות משלו.

היתרון הצנוע של בוסטון החזיק מעמד עד לאינינג השמיני, שם חוזה אלטובה חבט להומראן משווה. הדרמה עברה לאינינג הבא - ניית'ן איבולדי נכנס, הסתבך, אבל חשב שהוא יוצא מזה עם כדור מדויק. השופט חשב אחרת, נתן לאינינג להימשך ויוסטון התפוצצה עם שבע ריצות והכריעה. בוסטון תארח הלילה (0:08) גם את משחק 5, לפני שהסדרה תחזור להכרעה בטקסס.

  • לוס אנג'לס דודג'רס

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully