אוהדי אוניון ברלין: "מרחיקים את עצמנו מהאירועים ומתנצלים בפני מכבי חיפה"

כל ארגוני האוהדים של המועדון הוציאו הודעה באתר הרשמי של הקבוצה, בה הבהירו כי: "אנחנו מרחיקים את עצמנו מכל תקרית אנטישמית או אלימה, ההתנהגות הזו היא לא חלק מתרבות הכדורגל שלנו. היינו גאים שזכינו לארח קבוצה ישראלית. נעזור למועדון לאתר את המתפרעים"

תקציר: אוניון ברלין - מכבי חיפה 0:3 (ספורט1)

אוניון ברלין הוציאה הערב (שלישי) הבהרה בנוגע לאירועים מהמשחק נגד מכבי חיפה. הקבוצה הגרמנית פרסמה באתר הרשמי שלה מכתב, עליו חתומים כל ארגוני האוהדים המוכרים של המועדון, שהבהירו את המקרים.

עוד בוואלה!

אופ"א הודיעה שתחקור את אירועי המשחק בין אוניון ברלין למכבי חיפה

לכתבה המלאה
ארגוני האוהדים מרחיקים את עצמם מהמתפרעים (צילום: רויטרס)

"זו הצהרה מצד כל מועדוני האוהדים הרשומים של אוניון ברלין לגבי האירועים האנטישמיים מהמשחק נגד מכבי חיפה והיא ממואנת לשני המועדונים", נכתב שם, "ארגוני האוהדים מרחיקים את עצמם מכל תקרית אנטישמית או אלימה שהייתה במשחק. אנחנו רק יכולים להגיד לאוהדים ולאנשים שאחראים על מכבי חיפה שאנחנו מתנצלים מאוד על התקריות ולא נסבול אותן. בפעם הראשונה מאז הבנייה של האצטדיון האולימפי בברלין על ידי הנאציונל סוציאליסטים קבוצה ישראלית שיחקה בו במפעל בינלאומי רשמי. התמלאנו בגאווה ושמחה שאוניון זכתה לארח את המשחק הזה והיינו מודעים לכך שיש לנו אחריות גדולה.

"לפני ואחרי המשחק היו הרבה מפגשים ידידותיים בין האוהדים של מכבי חיפה לאוהדים שלנו והייתה אווירה חיובית מאוד בין שני מחנות האוהדים. כדורגל צריך לשמש ככלי מחבר ומפייס ואפשר לראות דוגמאות לכך גם מההיסטוריה. לרוע המזל היו אנשים שלא היו מודעים לאחריות הזו ופגעו במוניטין של המועדון. האנשים הללו יזוהו ויספגו עונש חמור וקשה מאוד מהמועדון. מועדוני האוהדים יסייעו בכל דרך לחקירה הזו. אלימות, אפליה והתנהגות בלתי אנושית הן לא חלק מתרבות הכדורגל שלנו ולא נתמוך בכל. אנחנו, מועדוני האוהדים של אוניון ברלין, עומדים מאחורי ההחלטה של הנהלת המועדון ומבטיחים שוב את שיתוף הפעולה המלא מצידנו ומכירים באחריות החברתית המיוחדת שיש לנו כנציגים של המועדון".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully