מסתמן: אירה ויגדורצ'יק לא תמשיך לקמפיין פריז 2024

הנהלת איגוד ההתעמלות תתכנס בקרוב לישיבה בה ידונו גם בעתיד מאמנת נבחרת ההתעמלות האמנותית: "יש מספיק מאמנות טובות, צריך לחשוב על משהו חדש"

13/08/2021
פלייר לינוי אשרם מסע"ת איגוד ההתעמלות (צילום: לילך וייס, עריכת וידאו: ליר שפיגלר)

חברי הנהלת איגוד ההתעמלות יתכנסו בקרוב לישיבה שתסכם בין היתר את ההופעה המצוינת של לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט במשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. הישיבה תיערך גם על רקע ההודעה הסופית של יושבת הראש כנרת צדף כי החליטה לסיים את תפקידה ולפרוש לטובת תפקיד אחר. כפי שפורסם כאן אתמול מתכוונת צדף לרוץ לתפקיד מנכ"לית מרכז הפועל ולהחליף את יורם אורנשטיין שצפוי לפרוש מתפקידו בחודשים הקרובים.

עוד בוואלה!

יו"ר איגוד ההתעמלות כנרת צדף החליטה לפרוש מתפקידה

לכתבה המלאה
האולימפיאדה בטוקיו הייתה האחרונה שלה? אירה ויגדורצ'יק(צילום: ראובן קסטרו)

לוואלה! ספורט נודע כי בישיבה הקרובה של הנהלת איגוד ההתעמלות צפויים החברים גם לדון בעתיד מאמנת נבחרת ההתעמלות האמנותית אירה ויגדורצ'יק. על פי הערכות גורמים המקורבים לאיגוד, חוזה ההעסקה של ויגדורצ'יק לא יחודש לקראת קמפיין פריז 2024.

מצד אחד חשוב לציין שויגדורצ'יק הצליחה לגבש סגל חדש של הנבחרת אחרי פרישת הבנות בתום אולימפיאדת ריו 2016. הנבחרת עשתה הישגים באליפויות השונות ובטוקיו העפילה לגמר וסיימה במקום השישי והמכובד. מצד שני גורמים שונים באיגוד ההתעמלות ובסביבתו גורסים כי צריך לנסות משהו אחר ומתעקשים שיש מאמנות מצוינות נוספות בישראל שצריכות לקבל את ההזדמנות לאמן את הנבחרת.

אותם גורמים נותנים כדוגמא להצלחה את המאמנת איילת זוסמן שהובילה את לינוי אשרם למדליית הזהב. "יש מספיק מאמנות טובות להתעמלות האמנותית. צריך לחשוב על משהו חדש", אמר גורם המקורב לאיגוד ההתעמלות. אירה ויגדורצ'יק הובילה את נבחרת בנות ההתעמלות האמנותית לשלוש אולימפיאדות בכולן סיימה במקום השישי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully