השר חילי טרופר: "אעשה כל שניתן למנוע הגבלת קהל ביציעים"

שר התרבות והספורט התייחס לניסיונות להגביל שוב את כמות הקהל: "אנשים צריכים להישמע להנחיות על מנת שנוכל להבטיח את הימצאות הקהל באצטדיונים"

13/08/2021
תקציר ניצחונה של מכבי תל אביב 0:1 על ספרטק טרנבה במוקדמות הקונפרנס ליג (ספורט1)

אחרי שהצליחו למגר את הניסיון להגביל את כמות הקהל במגרשים, במשרד התרבות והספורט נערכים לכל תרחיש שיכול לקרות אם תחלואת הקורונה תמשיך לטפס.

שלשום (רביעי), בישיבת קבינט הקורונה, פעלו ראשי משרד התרבות והספורט כדי למנוע את ההצעה להגביל את כמות הקהל ל-5,000 באיצטדיונים פתוחים ו-1,000 באולמות סגורים. גיא גוטמן, ראש המטה של משרד התרבות והספורט, עמד על כך בדיון שאין מקום להגבלות שכן מדובר בקהל המחוייב בתו ירוק, אשר צריך גם להצטייד במסיכות. מה שהכריע לבסוף זו העובדה שאוהד אשר מגיע למגרש מחוייב לשבת בכיסא מסומן, בניגוד לאירועי תרבות בפארק שיהיו מוגבלים בכמות של עד 5,000 צופים אפילו שאלו מתקיימים באוויר הפתוח.

יוכלו להמשיך למלא את האצטדיון? אוהדי מכבי חיפה(צילום: מאור אלקסלסי)

שלשום (רביעי), בישיבת קבינט הקורונה, פעלו ראשי משרד התרבות והספורט כדי למנוע את ההצעה להגביל את כמות הקהל ל-5,000 באיצטדיונים פתוחים ו-1,000 באולמות סגורים. גיא גוטמן, ראש המטה של משרד התרבות והספורט, עמד על כך בדיון שאין מקום להגבלות שכן מדובר בקהל המחוייב בתו ירוק, אשר צריך גם לעטות מסכות. מה שהכריע לבסוף זו העובדה שאוהד אשר מגיע למגרש מחוייב לשבת בכיסא מסומן, בניגוד לאירועי תרבות בפארק שיהיו מוגבלים בכמות של עד 5,000 צופים אפילו שאלו מתקיימים באוויר הפתוח.

שר התרבות והספורט חילי טרופר, אשר הגיע אתמול בבוקר למכון וינגייט כדי לכבד את המתעמלים שחזרו עם מדליות זהב מטוקיו, הבטיח בשיחה עם וואלה! ספורט: "אעשה כל שניתן וכל שנדרש שלא תהיה מגבלת קהל ביציעים. זו מהמשימות החשובות ביותר כרגע ולכן אנשים צריכים להישמע לכללים ולהוראות על מנת שנוכל להבטיח את הימצאות הקהל באצטדיונים ובאולמות".

טרופר היה זה שחבר למנהלת הליגות במלחמה מול משרד האוצר להשגת רשת ביטחון למועדונים המקצועניים וכעת כל הצדדים מקווים שלא יצטרכו שוב לרדוף אחרי רשת ביטחון חדשה.

עוד בוואלה!

חילי טרופר: "סיימנו לבנות תכנית של מתקנים לעשור הקרוב"

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully