ארכה אחרונה: אליצור נתניה חייבת להגיש את התקציב ולקבל את כל האישורים עד חמישי

מנהלת הליגה העניקה לעולה החדשה ארכה נוספת ואחרונה: "אם לא תאושר בבקרה עד חמישי ב-17:00 או לא תציג אישורים לאולם בן 2,500 מקומות בעיר, לא תוכל להשתתף בליגת העל בעונת 2021/22"

  • אליצור נתניה

מנהלת ליגת העל בכדורסל נתנה לאליצור נתניה ארכה נוספת ואחרונה, עד ל-29 ביולי (יום חמישי) בשעה 17:00 כדי להגיש את התקציב לבקרת התקציבים ולקבל את האישור לתקציב מינימום של 6.5 מיליון שקלים. על הקבוצה להגיש גם אסמכתאות לסכומים כפי שתבקש הבקרה ובמקביל עליה להעביר למנהלת הליגה אישורים חתומים ומאושרים על הקצאת קרקע מאושרת לאולם כדורסל בן 2,500 מקומות בעיר וכן תוכניות מפורטות להקמת ההיכל המאושרות על ידי הגופים הסטטוטוריים.

עוד בוואלה!

הפועל גליל עליון מעוניינת בגל מקל ופנתה לדריל מונרו

לכתבה המלאה
גם הקהל מחכה לפתרון. אוהדי אליצור נתניה (צילום: לירון מולדובן )

על פי מנהלת הליגה, ההארכה שקיבלה נתניה התקבלה "למרות שהקבוצה לא עשתה את המאמץ המצופה כדי לעמוד בלוחות הזמנים. נתניה הייתה אמורה להגיש תקציב לבקרה ב-15.7, הקבוצה ביקשה וקיבלה הארכה ולמרות זאת לא הגיעה מוכנה ורק ביום האחרון של מועד ההארכה (22.7) הגישה תקציב ראשוני, הנמוך בחצי מיליון שקל מתקציב המינימום, ללא האסמכתאות הנדרשות על ידי הבקרה. בנוסף, הקבוצה לא הגישה למנהלת אישור רשמי על הקמת אולם כפי שמתחייב בתקנון.

כאמור, למרות אי העמידה בתנאים ובלוחות הזמנים, במנהלת הליגה הוחלט לתת הזדמנות אחרונה לעולה החדשה ונשלח אליה מכתב בו הובהר בין היתר: "אם הבקרה לא תאשר את הקבוצה עד יום ה' 29.7.2021 בשעה 17:00 או שהקבוצה לא תציג למנהלת אישורים חתומים לתוכניות והקצאת קרקע לאולם בן 2,500 מקומות בעיר עד אותו מועד, הקבוצה לא תוכל להשתתף בליגת העל בעונת 2021/22".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully