תלמה תומכת: תמונות של 3 ספורטאים פראלימפים על אריזות דגני הבוקר

במסגרת המהלך, תמונותיהם וסיפוריהם של שלושה ספורטאים פראלימפיים שלהם העניקה תלמה חסות, יופיעו על אריזות "קורנפלקס של אלופים" במהדורה חגיגית. בנוסף תקדם החברה בנכסיה ומעל במות התקשורת את הסיפורים האישיים ואת הערכים העומדים מאחוריהם

06/07/2021

תלמה תומכת בספורטאים הפראלימפיים באולימפיאדת טוקיו 2021, ותמונות של שלושה ספורטאים פראלימפיים שלהם העניקה תלמה חסות, יופיעו על אריזות "קורנפלקס של אלופים" במהדורה חגיגית. החברה תקדם בנכסיה ומעל במות התקשורת את הסיפורים האישיים ואת הערכים העומדים מאחוריהם.

טוב לדעת (מקודם)

אל תתפשרו על מין לא מספק: כך תשפרו ביצועים - עם הנחה בלעדית

מוגש מטעם "גברא"

ורוניקה גירנקו, שחיינית בנבחרת השחייה הפראלימפית של ישראל

ורוניקה גירנקו(צילום: יחצ)

"אני גאה ומתרגשת לחבור למותג תלמה כדי לקדם את הספורט הפראלימפי בישראל, כדי לדבר על ערכים כמו נחישות, התמדה ומימוש עצמי וכדי ליצור שיח של גיוון והכללה. אני שמחה להופיע על אריזת "קורנפלקס של אלופים" של תלמה.

"כשהייתי בת חמש נסענו לבקר את סבי וסבתי, והתנגש בנו רכב. ישבתי מאחור ועפתי קדימה. בעקבות התאונה נפגע עמוד השדרה שלי, ונותרתי מרותקת לכיסא גלגלים. עם עזרה ממאמנים ומחברים, הפכתי מנערה חסרת ביטחון - לשחיינית מקצועית בתחרויות בין-לאומיות".

אחיה קליין, חותר בסירת רביעייה בנבחרת החתירה הפראלימפית של ישראל

אחיה קליין(צילום: יחצ)

"אני שמח שמותג ישראלי כמו תלמה מקדם ערכים חשובים כל כך של גיוון והכללה. כאחד שרוצה לתמוך בספורטאים ולקדם אורח חיים פעיל וחתירה למצוינות - אני גאה ומתרגש לחבור למותג תלמה, ואני מזמין את כולם לצפות במשחקים הקרובים בטוקיו.

"נפצעתי במהלך פעילות מבצעית ואיבדתי את כושר הראייה. עם כל הקושי והמורכבות, החלטתי להכיל את הפציעה ולצאת לדרך חדשה. כשהתחלתי לחפש הזדמנויות חדשות, גיליתי את הספורט הפראלימפי".

רוני אוחיון, שחקנית כדור שער בנבחרת הנשים הפראלימפית של ישראל

רוני אוחיון. יחצ,
רוני אוחיון(צילום: יחצ)

"אני גאה לקחת חלק בפרויקט המרגש עם מותג תלמה, להופיע על אריזת דגני הבוקר של תלמה, "קורנפלקס של אלופים", ולהגיע לכל בית בישראל.אני בטוחה שהפרויקט יעורר השראה בכולם ויעודד אותם להגשים את עצמם.

"נולדתי עם לקות ראייה קשה. למרות זאת, תמיד אהבתי ספורט ואהבתי אתגרים. כבר בתור ילדה הייתי הולכת למשחקים במרכז לעיוור והתאהבתי בכדור שער. היום אני גאה להיות הסנטרית של נבחרת ישראל". "

"אין מתאימים מהם"

נגה בנר סוארי, מנהלת השיווק של דגני תלמה: "תלמה גאה לתמוך בספורט הפראלימפי בישראל, מתוך מחויבות לעידוד אורח חיים פעיל ומיצוי היכולות הטמונות בכל אחת ובכל אחד מאיתנו. ורוניקה, רוני ואחיה מבטאים הלכה למעשה את ערכי המימוש העצמי והשאיפה להישגים, והחיבור בינם לבין תלמה הוא טבעי ונכון. אנו מזמינים את הקהל הרחב להתרשם מהסיפורים האישיים ומעוררי ההשראה שלהם. אני מאחלת בהצלחה רבה לכלל הספורטאים במשחקי טוקיו 2021, אתם אלופים אמיתיים".

ניסים סספורטס, מנכ"ל הוועד הפראלימפי: "אנחנו מודים מאוד לתלמה על הבחירה בספורטאים שלנו, שהם דוגמא לנחישות ומצויינות ואם מדובר בקורנפלקס של אלופים - הרי אין מתאימים מהם".

  • תלמה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully