שמואל פרנקל יישאר יו"ר מנהלת הליגה עד דצמבר 2022

היושב ראש הנוכחי הסכים להצעת הדירקטוריון בתום פגישה לילית בביתו לפיה יכהן בתפקיד לשנה וחצי נוספות, במהלכה יהיה חלק מועדת איתור שתמליץ על היושב ראש הבא שיחליף אותו בתפקיד אחרי 11 שנים

  • שמואל פרנקל

טוב לדעת (מקודם)

הרופאים ממליצים: שש דקות, פעמיים ביום ואין כאבים

לכתבה המלאה

יו"ר מנהלת ליגת העל בכדורסל שמואל פרנקל יישאר בתפקידו עד דצמבר 2022, כך הוחלט אמש (ראשון) בתום פגישה בין נציגי הדירקטוריון עדלי מרכוס (מכבי תל אביב), איתן לנציאנו (הפועל חולון) ורמי כהן (הפועל תל אביב) לפרנקל בביתו בתל אביב. פרנקל יפרוש בתום השנה הבאה ויהיה חלק מתהליך בחירת היושב ראש הבא.

השלושה הגיעו לפרנקל הביתה להציע לו להמשיך בתפקידו לאחר שבישיבה לא פורמלית שנערכה בין חברי הדירקטוריון הוחלט לתמוך בהשארותו של פרנקל בתפקיד. בישיבת הדירקטוריון עצמה, שקדמה לכך, היה לא ברור מהי עמדת חברי הדירקטוריון, אך בפגישה בה לא נכח פרנקל ואיש מעובדי המנהלת, הוחלט ללכת עם היושב ראש המכהן.

שמואל פרנקל (צילום: אתר רשמי, עודד קרני, מנהלת הליגה)

על פי המתווה שהוסכם בין חברי הדירקטוריון לפרנקל, היושב ראש יישאר בתפקידו לשנה וחצי נוספות, וישלים 11 שנה בתפקיד כיו"ר המנהלת. במקביל במהלך השנה הבאה תוקם ועדת איתור, בה יישב פרנקל עצמו ביחד עם חברי דירקטוריון נוספים, והיא תמליץ על היושב ראש הבא של המנהלת.

פרנקל הצטרף למנהלת הליגה כיושב ראש במקומו של אבנר קופל שהיה בין מקימי המנהלת בשנת 2003. בימיו כשיושב ראש ידעה הליגה שתי שביתות של השחקנים הישראלים, אותה הצליח בעזרת הדירקטוריון וצוות המנהלת לסיים, את משבר הקורונה ומספר מערכות צבאיות שהשפיעו על הליגה. על אף לא מעט בעיות פוליטיות בתוך המנהלת, הוא ידע לא פעם לצאת ממצבים לא פשוטים, אך נראה כי כעת דרכו כיושב ראש המנהלת קרובה לסיום.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully