ג'ף רוזן יקבל ארכה של שלושה שבועות כדי להחליט אם להמשיך במכבי חיפה

הבעלים של הירוקים ב-14 השנים האחרונות שוקל ברצינות לעזוב, ובהסכמה עם יו"ר מחלקת הנוער שהקבוצה אמורה לחזור אליו, הוחלט כי יבדוק אפשרויות בשבועות הקרובים. רוזן לא מעוניין להמשיך כבעלים יחיד

04/06/2021
ג'ף רוזן, בעלים של מכבי חיפה כדורסל. אדריאן הרבשטיין
עוזב או נשאר? ג'ף רוזן(צילום: אדריאן הרבשטיין)

בעלי מכבי חיפה ג'ף רוזן ויו"ר עמותת הנוער של המועדון אילן בק הוציאו היום (שישי) הודעה משותפת שבה רוזן יקבל ארכה של שלושה שבועות שבה יבחן את המשך דרכו כבעלים יחיד של המועדון. רוזן היה מחוייב להחזיר תשובה תוך חמישה ימים מסיום העונה על המשך דרכו במועדון שירד לליגה הלאומית, והוא שוקל בכובד ראש לעזוב אותו לאחר 14 שנים בראשותו.

"מאז רכש ג'ף רוזן את זכויות הניהול בקבוצה בשנת 2007, חווינו הכל, החל מהעלייה לליגת העל בעונת 2007-08, ועד לזכיית המועדון באליפות בפעם הראשונה בעונת 2012-13, ועוד הישגים רבים בדרך", נכתב בהצהרה, "לאורך כל התקופה שמר ג'ף על המחויבות להעמיד קבוצה איכותית ותחרותית כדי להמשיך ולהביא גאווה והישגים לאוהדים ולעיר חיפה".

רוזן המשיך וכתב כי: "עם זאת, על-אף שב- 14 העונות החולפות ציינו את התקופה המצליחה ביותר בתולדות המועדון, התברר כי הסטטוס-קוו הנוכחי כבר אינו בר-קיימא. ענף הכדורסל בישראל ממשיך לצמוח ולהתפתח וכך גם המועדונים והגורמים המממנים אותו. בעוד קבוצת הכדורסל מכבי חיפה היא הקבוצה הבכירה ביותר בישראל שיש לה בעלים יחיד ואשר אינה מקבלת כל סיוע כספי מהעירייה יתר קבוצות ליגת העל מקבלות תמיכה עירונית או נמצאות בבעלות של מספר אנשי עסקים. לאור עובדה זו הפך בלתי נמנע שעל-מנת שמועדון מכבי חיפה בכדורסל יישאר מועדון כדורסל בולט ומוביל בישראל, יש לצרף שותפים נוספים לבעלות הקיימת".

"יו"ר מחלקת הנוער והנשים של מועדון מכבי חיפה בכדורסל - אילן בק, נעתר לבקשה ומודה לג'ף רוזן על שנים רבות בהובלת קבוצת הכדורסל מכבי חיפה, על ההישגים ועל בניית מותג מוביל בכדורסל הישראלי אילן בטוח כי בימים הקרובים ימצא שביל הזהב שיאפשר לג'ף להמשיך ולהוביל את הקבוצה להישגים רבים נוספים לעוד שנים רבות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully