בעקבות תמחור הכרטיסים: קרב גרסאות בין מכבי תל אביב למ.ס. אשדוד

אשדוד תמחרה את הכרטיסים לאוהדי הצהובים ב-80 שקל לקראת המשחק ברביעי (20:00, ספורט4) וטענה שמדובר בהוזלה, האלופה הגיבה

24/05/2021
מי צודק? אוהדי מכבי תל אביב(צילום: אריאל שלום)

מ.ס אשדוד הסכימה להוזיל את מחירי הכרטיסים לאוהדי מכבי תל אביב לקראת המשחק בין השתיים באיצטדיון הי"א (רביעי, 20:00, ספורט4).

לרוב, אשדוד מתמחרת את הכרטיסים למשחקי בית בהתאם למחיר שנקבע במשחק החוץ מול אותה קבוצה. לכן, דרשו מלכתחילה באשדוד לגבות 115 שקלים עבור כרטיס - המחיר ששילמו אוהדי הקבוצה במפגש בין הקבוצות בבלומפילד. אלא באשדוד הסכימו להוזיל את המחירים, וימכרו כרטיסים ב-80 שקל לא כולל עמלה.

בהודעה מטעם המועדון נכתב: "מועדון ספורט אשדוד פועל על פי מדיניות בה מחיר הכרטיס למשחק בית מסוים, נקבע בהתאם למחיר הכרטיס במשחק החוץ מול אותה הקבוצה.

"אוהדי אשדוד מתבקשים מדי שנה לשלם בבלומפילד מחיר של מעל 100 שקל לכרטיס ובשל כך נקבע המחיר (לפני עמלת משרד הכרטיסים).

"יחד עם זאת, לפנים משורת הדין ועל מנת לאפשר לאוהדי הכדורגל לסיים את העונה עם טעם טוב, נאותה הנהלת המועדון להיענות לפניות אוהדי מכבי תל אביב, ולהפחית את מחיר הכרטיס למשחק הקרוב".

עוד בוואלה!

שגרת תזונה בריאה, בשגרת חיים עמוסה: איך עושים את זה?

וואלה! אוכל בשיתוף יכין
מלחמת גרסאות לקראת המשחק. ספורי מול פרץ(צילום: לירון מולדובן )

בשעות הערב, פרסמה מכבי תל אביב הבהרה וטענה שהגרסה של אשדוד לפיה אוהדיה שילמו 115 שקלים בבלומפילד, אינה נכונה. "מועדון מכבי תל אביב דורש לדייק את העובדות בנוגע למחירי הכרטיסים למשחק נגד מ.ס אשדוד על מנת שלא להטעות את הציבור. הפרסומים על פיהם אוהדי אשדוד שילמו 100 ש"ח בעבור כרטיס כניסה לבלומפילד אינם אמת.

"בארבע העונות האחרונות נמכרו לאוהדי אשדוד כרטיסים למשחק החוץ נגד מכבי ת"א במחיר של 50 ש"ח וזאת על מנת לקיים את עיקרון ההדדיות שיאפשר לאוהדי מכבי ת"א לרכוש כרטיסים במחיר זהה כפי שאנו עושים מול מועדונים נוספים בליגה.

"עם חזרת הקהל למגרשים ולפני משחק הבית בפלייאוף בין שתי הקבוצות נעשתה פנייה להנהלת אשדוד בהצעה לתמחר את הכרטיס למשחק על פי עקרון ההדדיות בעלות של 50 ש"ח - אך נעננו בסירוב.

"על מנת להמשיך את עקרון ההדדיות גם בעונה הבאה, מועדון מכבי תל אביב יפעל להסדרת מחירי הכרטיסים לאוהדי קבוצות החוץ כפי שפעלנו עד כה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully