מעל מיליון ק"מ בריצה: המירוץ השנתי של אדידס יוצא לדרך

גם השנה תקיים adidas את מירוץ האוקיינוסים השנתי בשיתוף פעולה עם הארגון הבין-לאומי Parley, כאשר על כל קילומטר ריצה שייצבר על ידי הרצים מכל העולם באפליקציית adidas Runtastic Runners, ארגון Parley יאסוף 10 בקבוקי פלסטיק מקרקעית האוקיינוס

  • אדידס
מערכת וואלה! ספורט
יוצאים לדרך - מיליון ק"מ לפנינו (צילום: יחצ)

ענקית הספורט adidas, והארגון הסביבתי העולמי Parley for the Oceans (פרליי), הפועל לטיהור האוקיינוס מחלקי פלסטיק עקב מצוקת הזיהום החמורה, משיקים את המירוץ השנתי למען האוקיינוס: Run For The Ocean.

אירוע הריצה אשר מתקיים באופן דיגיטלי בכל העולם במקביל, ייפתח בתאריך ה- 28 במאי ויסתיים ב- 8 ביוני שהוא "יום האוקיינוסים הבינלאומי". במסגרת הפרוייקט יוכל כל אחד להתחבר לאפליקציית adidas Runtastic Runners, מכל מקום ובכל שעה, ולצבור קילומטרים במרוץ.

בעבור כל קילומטר שייצבר על ידי רצים מכל העולם, ארגון Parley יאסוף 10 בקבוקי פלסטיק מקרקעית האוקיינוס. המטרה היא להגיע למיליון קילומטרים של רצים מכל העולם ובכך לנקות את האוקיינוסים מ-10 מיליון בקבוקי פלסטיק.

בקבוקי הפלסטיק שייאספו יועבר לתקני מחזור ולשימוש חוזר. מטרת מירוץ האוקיינוסים של אדידס ופרליי היא להעלות את המודעות ולשקף לציבור את חשיבות ניקיון הים, וכן להראות שמיליוני צעדים קטנים יכולים לגרום לשינוי ענק.

בנוסף, לרגל המירוץ השנתי תושק הנעל הרשמית של adidas ופרליי: UltraBOOST PARLEY. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת בייצור הנעל החדשה, הצליחו המפתחים באדידס וארגון פרליי לעשות שימוש מיוחד ב- Parley Ocean Plastic - חידוש אקולוגי מהפכני אשר עושה שימוש בפסולת פלסטיק- ומעבד אותו לאריג המרכיב את גפת הנעל.

באמצעות הפיתוח הייחודי כל נעל המיוצרת בסדרה זו מקטינה את זיהום הים ב-11 בקבוקי פלסטיק פחות. בנוסף הנעל מכילה שבב NFC בנעל הימנית, המאפשר למשתמש להגיע למידע נוסף על השותפות ודרכים לצמצום השימוש בפלסטיק בחיינו.

שיתוף הפעולה בין adidas ופרליי מתקיים כבר משנת 2015, אז החלה adidas לתמוך בתכניות החינוך והתקשורת של פרליי ובמקביל, לתמוך בחידושים אקולוגיים יצירתיים ופורצי דרך כגון Parley Ocean Plastic המסייעים במאבק בזיהום האוקיינוסים בפסולת פלסטיק.

ההרשמה חינמית דרך אפליקציית adidas Runtastic, זמין בApp store - וב- Google play.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully