אוראל גרינפלד: "קשה לתאר את ההרגשה לשפוט באירופה ולראות דגלי כחול לבן"

איגוד השופטים ערך מסע"ת לשופט הישראלי שישפוט ביורו ובאולימפיאדה. גרינפלד הנרגש התקשה לדבר ואמר: "לא הייתי מגיע למעמד הזה ללא העזרה של כל אחד מחברי הצוות שלי"

22/04/2021
התרגש. אוראל גרינפלד(צילום: אתר רשמי, איתן דותן ההתאחדות לכדורגל)

לאחר שהתבשר כי ייקח חלק בטורניר הכדורגל האולימפי בטוקיו בקיץ הקרוב, השופט הבכיר של ישראל אוראל גרינפלד התבשר שהוא גם ברשימת השופטים ליורו 2020. גרינפלד יהיה חלק מרשימה של 18 שופטים מ-13 מדינות שונות, לקראת הטורניר שייערך בקיץ הקרוב.

אוראל גרינפלד אמר לאחר ההודעה: "הצוות שלי ואני שמחים, גאים ובעיקר מודים על הזכות הגדולה שיש לנו לייצג את מדינת ישראל, ההתאחדות לכדורגל ואיגוד השופטים. זהו יום שני רצוף של בשורות טובות, שהן תולדה לעבודה קשה וארוכת שנים. זאת היתה מטרה שהצבתי לעצמי יחד עם ראשי האיגוד לפני לא מעט שנים וההגעה אליה מראה שוב שחלומות מתגשמים במיוחד אם עובדים מאוד קשה עבורם".

עוד בוואלה!

אוראל גרינפלד ברשימת השופטים של יורו 2020: "חלומות מתגשמים אם עובדים קשה"

לכתבה המלאה
אוראל גרינפלד עם רועי חסן, עידן ירקוני, רונית תירוש ויריב טפר(צילום: אתר רשמי, איתן דותן ההתאחדות לכדורגל)

היום נערכה מסע"ת לשופט שנראה נרגש מאוד ואמר: "אני מודה לראשי ההתאחדות שהאמינו בי ועזרו לי. מודה לוועדה המקצועית של איגוד השופטים".

גרינפלד היה נרגש מאוד במסע"ת והזיל דמעה: "לולא יריב (טפר) לא היינו פה. הדרך הזו הובילה לתוצאות. החל מההחלטה להביא יועץ בכיר. אנחנו לומדים כל הזמן. זה כמו להביא את המאמן הכי בכיר בעולם לאמן בישראל. אני מאמין שלא היינו מגיעים לשום מעמד דומה לזה ללא העזרה המסורה של כל אחד מחברי הצוות שלי".

"קשה לתאר את ההרגשה שאנחנו שופטים באירופה ורואים דגלי כחול לבן ביציע".

  • אוראל גרינפלד

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully