יורו 2020: לוח המשחקים, השידורים, הערים והתאריכים

24 נבחרות, 12 מדינות מארחות, העולות מהפלייאוף, ההצטלבויות בשלבי הנוקאאוט ומשחקי הענק שכבר נקבעו. הפורמט החדש והלו"ז המלא של אליפות אירופה שנדחתה אך שמרה על שמה המקורי - לגזור ולשמור

מערכת וואלה! ספורט
תקציר: חגיגת השערים מגמר פלייאוף ההעפלה ליורו (ספורט 1)

באיחור של שנה בשל מגיפת הקורונה, נקבל בקיץ הקרוב סוף סוף את יורו 2020, שלמרות שייערך ב-2021 ישמור על שמו המקורי. כחלק מחגיגות 60 השנה לאליפות אירופה הראשונה, היורו ה-16 במספר יכלול משחקים ב-12 מדינות שונות - אנגליה, איטליה, ספרד, גרמניה, הולנד, רוסיה, דנמרק, סקוטלנד, אירלנד, הונגריה, רומניה ואזרבייז'אן.

החל ממשחק הפתיחה ב-11.6 באולימפיקו עד לגמר הגדול ב-11.7 בוומבלי, ינסו 24 העולות לטורניר, שארבע מהן - צפון מקדוניה, הונגריה, סלובקיה וסקוטלנד - עשו זאת דרך הפורמט החדשני של פלייאוף העלייה שנקבע על פי תוצאות ליגת האומות, לכבוש את היבשת הישנה ולשחזר את הישגה הסנסציוני של האלופה הנוכחית פורטוגל, שהדהימה את המארחת צרפת בגמר יורו 2016.

עוד בוואלה!

רק שהקורונה לא תפריע שוב: כך ייראה "יורו 2020" הדחוי

לכתבה המלאה
הגביע הנחשק (צילום: AP)

שלב הבתים

  • 11.6
  • 21:00 טורקיה - איטליה (רומא, בית א')
  • 12.6
  • 15:00 ויילס - שוויץ (באקו, בית א')
  • 18:00 דנמרק - פינלנד (קופנהגן, בית ב')
  • 21:00 בלגיה - רוסיה (סנט פטרסבורג, בית ב')
  • 13.6
  • 15:00 אנגליה - קרואטיה (לונדון, בית ד')
  • 18:00 אוסטריה - צפון מקדוניה (בוקרשט, בית ג')
  • 21:00 הולנד - אוקראינה (אמסטרדם, בית ג')
  • 14.6
  • 15:00 סקוטלנד - צ'כיה (גלזגו, בית ד')
  • 18:00 פולין - סלובקיה (דאבלין, בית ה')
  • 21:00 ספרד - שבדיה (בילבאו, בית ה')
  • 15.6
  • 18:00 הונגריה - פורטוגל (בודפשט, בית ו')
  • 21:00 צרפת - גרמניה (מינכן, בית ו')
  • 16.6
  • 15:00 פינלנד - רוסיה (סנט פטרסבורג, בית ב')
  • 18:00 טורקיה - ויילס (באקו, בית א')
  • 21:00 איטליה - שוויץ (רומא, בית א')
  • 17.6
  • 15:00 אוקראינה - צפון מקדוניה (בוקרשט, בית ג')
  • 18:00 דנמרק - בלגיה (קופנהגן, בית ב')
  • 21:00 הולנד - אוסטריה (אמסטרדם, בית ג')
  • 18.6
  • 15:00 שבדיה - סלובקיה (דאבלין, בית ה')
  • 18:00 קרואטיה - צ'כיה (גלזגו, בית ד')
  • 21:00 אנגליה - סקוטלנד (לונדון, בית ד')
  • 19.6
  • 15:00 הונגריה - צרפת (בודפשט, בית ו')
  • 18:00 פורטוגל - גרמניה (מינכן, בית ו')
  • 21:00 ספרד - פולין (בילבאו, בית ה')
  • 20.6
  • 18:00 שוויץ - טורקיה (באקו, בית א')
  • 18:00 איטליה - ויילס (רומא, בית א')
  • 21.6
  • 18:00 צפון מקדוניה - הולנד (אמסטרדם, בית ג')
  • 18:00 אוקראינה - אוסטריה (בוקרשט, בית ג')
  • 21:00 רוסיה - דנמרק (קופנהגן, בית ב')
  • 21:00 פינלנד - בלגיה (סנט פטרסברג, בית ב')
  • 22.6
  • 21:00 צ'כיה - אנגליה (לונדון, בית ד')
  • 21:00 קרואטיה - סקוטלנד (גלזגו, בית ד')
  • צ'כיה - אנגליה (23 ביוני, לונדון)
  • 23.6
  • 18:00 סלובקיה - ספרד (בילבאו, בית ה')
  • 18:00 שבדיה - פולין (דאבלין, בית ה')
  • 21:00 פורטוגל - צרפת (בודפשט, בית ו')
  • 21:00 גרמניה - הונגריה (מינכן, בית ו')

שמינית הגמר

  • 26.6
  • 18:00 שמינית גמר 1 (סגנית בית א' - סגנית בית ב', אמסטרדם)
  • 21:00 שמינית גמר 2 (מנצחת בית א' - סגנית בית ג', לונדון)
  • 27.6
  • 18:00 שמינית גמר 3 (מנצחת בית ג' - המקום השלישי בבית ד'/ה'/ו', בודפשט)
  • 21:00 שמינית גמר 4 (מנצחת בית ב' - המקום השלישי בבית א'/ד'/ה'/ו', בילבאו)
  • 28.6
  • 18:00 שמינית גמר 5 (סגנית בית ד' - סגנית בית ה', קופנהגן)
  • 21:00 שמינית גמר 6 (מנצחת בית ו' - המקום השלישי בבית א'/ב'/ג', בוקרשט)
  • 29.6
  • 18:00 שמינית גמר 7 (מנצחת בית ד' - סגנית בית ו', דאבלין)
  • 21:00 שמינית גמר 8 (מנצחת בית ה' - המקום השלישי בבית א'/ב'/ג'/ד', גלזגו)

רבע הגמר

  • 2.7
  • 18:00 מנצחת שמינית גמר 6 - מנצחת שמינית גמר 5 (סנט פטרסבורג)
  • 21:00 מנצחת שמינית גמר 4 - מנצחת שמינית גמר 2 (מינכן)
  • 3.7
  • 18:00 מנצחת שמינית גמר 1 - מנצחת שמינית גמר 3 (באקו)
  • 21:00 מנצחת שמינית גמר 8 - מנצחת שמינית גמר 7 (רומא)

חצי הגמר

  • 6.7
  • 21:00 מנצחת רבע גמר 1 - מנצחת רבע גמר 2 (לונדון)
  • 7.7
  • 21:00 מנצחת רבע גמר 4 - מנצחת רבע גמר 3 (לונדון)

הגמר

  • 11.7
  • 21:00 מנצחת חצי גמר 1 - מנצחת חצי גמר 2 (לונדון)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully