וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מ.ס אשדוד תובעת מהפועל תל אביב 400 אלף יורו על עסקת יואב ג'רפי

26.7.2020 / 15:01

הקבוצה דורשת פיצוי על שיחרורו של השוער משורות האדומים מבלי להודיע על כך מראש: "הפרה בוטה של הסכם ההשאלה לארבע עונות, התנהלותכם הביאה לריסוק תדמיתו המקצועית לאחר ששוחרר בבושת פנים"

מסיבת העיתונאים של וילי רוטנשטיינר, אלון חזן/ההתאחדות לכדורגל

מ.ס אשדוד הגישה תביעה בגובה 400 אלף יורו נגד הפועל תל אביב בתגובה להתנהלותה לגבי יואב ג'רפי. כזכור, השוער הושאל מאשדוד לאדומים בקיץ שעבר לארבע עונות, ולאחר שקיבל הודעה על שיחרורו החליטו בעיר הנמל לתבוע את הפועל תל אביב בדרישה לפיצוי.

בכתב התביעה נכתב: "ב-14.7 הודעתם לשחקן כי הסכם ההעסקה שלו מבוטל לאלתר באופן חד צדדי, על אף שבהתאם להוראות הסכם ההעסקה ההתקשרות היתה לשלוש עונות נוספות. יודגש כי צעד זה נעשה מבלי ליידע על כך מראש ו\או בדיעבד, ולמדנו על המהלך מהתקשורת. התנהלות זו היא חמורה ביותר המהווה הפרה יסודית ובוטה של הסכם ההשאלה. ברור לכל כי בעצם ביטול חוזה ההעסקה של השחקן הפועל תל אביב הפרה את הסכם ההשאלה והביאה לסיומו בלא כל טעם מוצדק ומבלי שנתנה התראה מתאימה".

יואב ג'רפי שוער הפועל תל אביב. דני מרון
"שוחרר בבושת פנים". יואב ג'רפי/דני מרון

בהמשך נכתב: "הסכמנו להשאיל את השחקן ללא תמורה תוך הסתמכות על מצגי הפועל תל אביב לפיהם הוא ישמש כשוער ראשון למשך כל תקופת ההשאלה, והקבוצה תפעל להשבחתו המקצועית והעלאת שווי הזכויות הכלכליות הקשורות בשחקן. בפועל, התנהלותכם הביאה לריסוק הזכויות הכלכליות בקשר עם השחקן ולתדמיתו המקצועית, לאחר ששוחרר באופן חד צדדי ובבושת פנים. ההתנהלות חמורה עוד יותר שעה שהדבר נעשה מבלי ליידע מראש. גיליתם זלזול כבד ופעלתם בחוסר תום לב קיצוני וחריג".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully