פרשת הכדורגלנים והקטינות

מכבי תל אביב הודיעה: השחקנים החשודים יוצאים לחופשה זמנית

הצהובים הוציאו הודעה רשמית: "החופשה תאפשר להם לטפל בנושאים שונים הקשורים לאירוע ולמועדון להתמקד בכדורגל. עמדתנו אינה משתמעת לשתי פנים בגינוי חריף של כל התנהגות שאינה הולמת את מועדון הכדורגל מכבי תל אביב"

13/06/2020
סטילס: ראובן קסטרו, וידאו: ניב אהרונסון

מכבי תל אביב הוציאה הערב (שבת) הודעה רשמית בעקבות סערת הימים האחרונים, שבמסגרתה נטען ששני שחקנים של הקבוצה קיימו יחסי מין עם שתי תלמידות בית ספר בנות פחות מ-16. האלופה הודיעה ששני השחקנים ייצאו לחופשה זמנית. בתחילת ההודעה נכתב באתר הרשמי של מכבי תל אביב "תורגם מגירסה מקורית באנגלית", מה שמרמז שההודעה נוסחה על ידי הבעלים מיטש גולדהאר או יד ימינו, ג'ק אנגלידיס.

השחקנים והנערות צפויים להגיע מחר לחקירה ראשונה במשטרה. המפגש שעל פי החשד הוביל לקיום יחסי המין, אירע במסיבת יום הולדת ומאחר שהיו בה היו עוד כדורגלנים ובכלל אורחים נוספים שאולי הכירו את אחת הנערות, ייתכן שגם הם יתבקשו להעיד בהמשך.

עוד בוואלה!

פרשת הכדורגלנים והקטינות: השאלות הגדולות שאיתן תתמודד המשטרה

לכתבה המלאה
מכבי תל אביב עם צעד ראשון(צילום: ראובן קסטרו)

בהודעה של הצהובים נכתב: "הטענות במקרה זה הן חמורות ובעלות השלכות לכל הנוגעים בדבר. בהמשך לכתבות שפורסמו בשבוע האחרון, התמקדנו באיסוף מידע ובהתנהלות על פי הנהלים של הרשויות הרלבנטיות החוקרות את הנושא.

"עם כל הקושי שבדבר, אנו סבורים כי בשלב זה חשוב להמתין בסבלנות ולאפשר להליכים להגיע לכדי מיצוי באין מפריע. המועדון יעקוב מקרוב אחר כל ההיבטים של ההליך ויפעל בהתאם לממצאים ברגע שיהפכו לזמינים.

"עמדת המועדון אינה משתמעת לשתי פנים בגינוי חריף של כל התנהגות לא חוקית, גזענית, מפלה מכל סוג שהוא, או כזו שאינה הולמת את מועדון הכדורגל מכבי תל אביב.

המועדון ימשיך כתמיד לדבוק בהתנהלות על פי חוק, כמו גם על פי ערכים וסטנדרטים התנהגותיים אותם אנו רואים ככאלה המשרתים את טובת המועדון. בבוא העת נפעל במסגרת הליכים פנימיים, ובנושא זה ערך המועדון פגישה עם השחקנים בה נקבע באופן הדדי לטובתם וטובת והמועדון על יציאתם לחופשה זמנית שתאפשר להם לטפל בנושאים שונים הקשורים לאירוע ולמועדון להתמקד, בין שאר הדברים, בכדורגל.

"המועדון מגנה בכל תוקף את הניסיונות להשמיץ כל צד במהלך הליך זה".

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully