הבונדסליגה חוזרת ואיתה גם השידורים הישירים

תודו שהתגעגעתם: הליגה הגרמנית חוזרת בסוף השבוע, וסופסוף נוכל ליהנות ממגוון שידורים ישירים בספורט1. במוקד: דורטמונד-שאלקה, לייפציג-פרייבורג ומונס דאבור. כל השידורים כאן

  • בונדסליגה
מערכת וואלה! ספורט

כחודשיים לאחר שנגיף הקורונה התפשט ברחבי העולם וגרם לביטול כל אירועי הספורט, מגיעה בשבת הבשורה שלה ציפינו מצד הבונדסליגה, הליגה הבכירה הראשונה בעולם שחוזרת לפעילות.

כחלק מתכנית שהגישו ראשי הבונדסליגה לממשלה, כ-300 אנשים יורשו להיכנס לכל אצטדיון, כולם אנשי המועדונים ועובדים חיוניים בניהול האירוע. כ-20 אלף בדיקות נרכשו במטרה לבדוק את כל הגורמים המעורבים על בסיס שבועי ואפילו על בקבוקי המים יצטרך להיכתב שמו של כל שחקן, כדי למנוע סיכון הדבקה.

העתיד כבר כאן

הבדיקה החכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי

לכתבה המלאה
הסנונית הראשונה, ונקווה שלא האחרונה (צילום: GettyImages)

כבר בשבת ייערכו שישה משחקים, וכל העיניים יהיו נשואות לזיגנל אידונה פארק, אצטדיונה של בורוסיה דורטמונד, שתארח את שאלקה לדרבי הלוהט של חבל הרוהר (16:20 בספורט2). בגרמניה חוששים מהתקהלות וכבר ביקשו מהאוהדים לא להגיע למקום. במשחקים המקבילים, ר.ב. לייפציג, הסנסציה של אירופה, תפגוש את פרייבורג ואיינטרכט פרנקפורט תארח את בורוסיה מנשנגלדבאך.

ביום ראשון (18:50 בספורט1) ייערך משחק גדול נוסף כשהאלופה באיירן מינכן תתארח אצל אוניון ברלין, וביום שני (21:20 בספורט4) ורדר ברמן, שנמצאת בסכנת ירידת ליגה אחרי 40 שנה, תפגוש את באייר לברקוזן.

מי שכנראה נזקק לפגרת הקורונה יותר מכולם, הוא חלוץ נבחרת ישראל והופנהיים מונס דאבור, שחוגג היום 28 אביבים. דאבור, שהחלים מפציעה ארוכה, עשוי למצוא את עצמו בהרכב הפותח כבר בשבת (16:20 בערוץ ספורט3), כשקבוצתו תפגוש את הרטה ברלין.

המשחקים שישודרו

שבת:

13:55: יאן ריגנסבורג - הולשטיין קיל (בונדסליגה2, ספורט2)
13:55: קרלסרוהה - דרמשטאט (בונדסליגה 2, ספורט3)
13:55: בוכום - היידנהיים (בונדסליגה 2, ספורט4)
16:00: אולפן הבונדסליגה
16:20: חגיגה גרמנית. במוקד: לייפציג-פרייבורג (ספורט1)
16:20: דורטמונד - שאלקה (ספורט2)
16:20: הופנהיים - הרטה ברלין (ספורט3)
16:20: אוגסבורג - וולפסבורג (ספורט4)
18:30: אולפן הבונדסליגה
19:20: פרנקפורט - מנשנגלדבך (ספורט 1)

ראשון:

14:25: ארמיניה בילפלד-אוסנברוק (בונדסליגה 2, ספורט1)
14:25: גרויתר פורת - המבורג (בונדסליגה 2, ספורט2)
14:25: ויסבאדן - שטוטגרט (בונדסליגה 2, ספורט3)
14:25: סנט פאולי - נירנברג (בונדסליגה 2, ספורט4)
16:20: קלן-מיינץ (ספורט1)
18:50: אוניון ברלין - באיירן מינכן (ספורט1)

שני:

21:20: ורדר ברמן - לברקוזן (ספורט4)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully