פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    אליפות העולם בשייט: נוי דריהן שמרה על המקום הראשון, צוברי מדורג שלישי

    דריהן סיימה במקומות 5, 3 ו-3 את מקבץ השיוטים השלישי ונותרה בפסגה, קטי ספיצ'קוב במקום השישי. אצל הגברים: צוברי הרשים עם מקומות 1 ו-2 וזינק לצמרת. תום ראובני חמישי

    אליפות העולם בשייט: נוי דריהן שמרה על המקום הראשון, צוברי מדורג שלישי
    איגוד השייט

    הישראלים ממשיכים להרשים באליפות העולם בגלישת רוח הנערכת בסורנטו, אוסטרליה, והלילה (בין רביעי לחמישי) שמרה נוי דריהן על המקום הראשון מבין הנשים כשסיימה את מקבץ השיוטים השלישי בתחרות במקומות 5, 3 ו-3, וכרגע יש לה 23 נקודות חובה, ארבע פחות מההולנדית ליליאן דה חאוס ו-18 פחות מהפולניה מאיה דז'יארנובסקה.

    קטי ספיצ'קוב, שמחזיקה בכרטיס הישראלי לאולימפיאדה בתנאי שאף ישראלית אחרת לא תזכה בתואר אלופת העולם, נמצאת במקום השישי עם 57 נקודות שליליות, לאחר מקבץ של מקומות 11, 7 ו-2. מאיה מוריס מדורגת 16 אחרי שסיימה במקומות 12, 24 ו-22, ונוגה גלר במקום ה-24 לאחר מקבץ של 34, 26 ו-33.

    שחר צוברי (אתר רשמי , איגוד השייט)
    בדרך לעוד מדליה? שחר צוברי (צילום: איגוד השייט)

    אצל הגברים, שחר צוברי טיפס למקום השלישי בדירוג הכללי כשסיים במקומות 2, 1 ו-12 ויש לו 25 נקודות שליליות, שכרגע מספיקות לו למקום על הפודיום. תום ראובן נמצא לא הרחק מאחוריו במקום החמישי עם 33 נקודות שליליות, לאחר שסיים במקומות ה-9, 8 ו-13. יתר הישראלים מדורגים בתחתית: יואב עומר במקום ה-24, יואב כהן במקום ה-29 ואופק אלימלך במקום ה-34.