פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    משטרת ירושלים הודיעה כי לא תאפשר את קיום המשחק בין הפועל ירושלים והפועל תל אביב

    על פי המשטרה, למשחק הכדורגל בין בית"ר ובני יהודה שייערך באותו יום (ה-2 בפברואר) צפויים להגיע 12 אלף איש, ועל כן יש לדחות את משחק הכדורסל. במנהלת הליגה זועמים

    משטרת ירושלים הודיעה כי לא תאפשר את קיום המשחק בין הפועל ירושלים והפועל תל אביב
    צילום וידאו: דני מרון, עריכת וידאו: ירדנה עבודי פוקס

    משטרת ירושלים החליטה כי לא תאשר את קיום המשחק בין הפועל ירושלים להפועל תל אביב שנקבע ל-2 בפברואר, משום שבמקביל ייערך בבירה משחק כדורגל בין ביתר ירושלים לבני יהודה.

    במכתב שהוציא סנ"צ דקר אשל מתחנת מוריה בירושלים נכתב כי למשחק הכדורגל צפויים להגיע כ-12 אלף צופים ולמשחק כדורסל כ-8,000 צופים וכי בין מחנות האוהדים קיים מתח ולכן יש לדחות את משחק הכדורסל.

    במנהלת ליגת העל קיבלו בזעם את החלטת המשטרה וטענו כי אין לזו את הסמכות להחליט איזה משחק לדחות, שכן הפועל ירושלים ביקשה לשריין את האולם לתאריך זה לפני זמן רב.

    בנוסף מסתמכים במנהלת על נתוני הצופים במשחקים האחרונים וטוענים כי הצפי ל-12 אלף צופים בטדי הזוי, ולשני האירועים ביחד יגיעו בין 12 ל-13 אלף צופים, מקסימום.

    "האם משטרת ישראל אינה יכולה לטפל בשני אירועים סמוכים המארחים 13 אלף צופים?", כתבו במנהלת בתגובה למשטרה, "הרי התקיימו משחקים רבים של בית"ר ירושלים ונבחרת ישראל בהם התארחו 30 אלף צופים במשחק אחד. אנו מצפים ממשטרת ישראל להיערך בהתאם ולאפשר לנו לקיים את המשחק במועד בו אנו מעוניינים לקיימו, ב-2 לפברואר בשעה 19:00".

    יש לציין כי לפני פחות מחודש נערך בטדי משחק של בית"ר ירושלים נגד הפועל רעננה, כשבמקביל הייתה הופעה של ישי ריבו ואברהם פריד בארנה.

    ג'ייקובן בראון שחקן הפועל ירושלים מול ג'ורדן המילטון שחקן הפועל תל אביב (ברני ארדוב)
    משחק מעורר מחלוקות. בראון מול המילטון (צילום: ברני ארדוב)