מעל 1,000 רצים צפויים להשתתף במרוץ הלילה של שדרות ושער הנגב

חיילים, ילדים בעלי צרכים מיוחדים ואישי ציבור צפויים לקחת חלק במגוון מקצים, שבסופם יריד חקלאים, הופעות ופעילויות אל תוך הלילה

  • שדרות
מערכת וואלה! ספורט
המרוץ בשנה שעברה (צילום: אתר רשמי, דוברות עיריית שדרות)

אלמנטים מוארים, מופעי מוסיקה, יריד חקלאים ופעילויות לילדים - כל אלה ועוד ימתינו ליותר מאלף משתתפי מרוץ הלילה של שדרות ושער הנגב. לאירוע שיתקיים ב-7 בנובמבר צפויים להגיע רצים מכל רחבי הארץ, ביניהם כ-250 מפקדים וחיילים, ילדים בעלי צרכים מיוחדים, סטודנטים, קבוצות ריצה, אישי ציבור ועוד. נקודת הזינוק והסיום תהיה בפארק עזריאלי בעיר.

ההתכנסות תחל כבר בשעה 17:00, עם חלוקת ערכות לרצים שנרשמו מראש. בשעה 18:30 יצא לדרך "מקצה אפרוחים" עממי באורך 300 מטרים, ב-19:00 יוזנק מקצה תחרותי של 2 ק"מ, ב-19:30 יפתח מקצה תחרותי של 5 ק"מ וב-19:45 יתחיל המקצה התחרותי המסיים, באורך של 10 ק"מ. בסוף כל מקצה יערך טקס, כלל המשתתפים יזכו במדליות והמנצחים יקבלו גביעים יוקרתיים.

המסלולים השונים יעברו בשכונותיה הוותיקות והחדשות של העיר, והמשתתפים יזכו בתומם להפנינג שיכלול יריד חקלאים ואמנים ("שדרות מרקט"), טרמפולינות וכדורי פיזיו, מופע של להקת הקאוורים "Little Marleyz" ומסיבת מוסיקה לילית. את המרוץ מארגנים המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, עיריית שדרות, מועצת שער הנגב, מתנ"ס שדרות, הקרן לפיתוח שדרות והרשות לפיתוח הנגב.
"התחלנו את המסורת בשנה שעברה, עם מרוץ שסחף אליו מאות רצים מכל רחבי הארץ אשר זכו דרכו להכיר את העיר היפה שלנו דרך הרגליים", אמר ראש עיריית שדרות, אלון דוידי. "במסגרת שיתופי הפעולה שלנו עם מועצת שער הנגב התחברנו גם במרוץ הזה, ואני משוכנע שלתושבי שדרות והעוטף יהיה חלק מרכזי בו. אני מזמין את כולם להירשם, צפוי להיות מרוץ מואר ומוסיקלי".

"שיתוף הפעולה של שער הנגב עם שדרות הוא חיוני לפיתוח האזור כולו - מהכלכלה ועד אירועי התרבות", הוסיף ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין. "מרוץ הלילה שלנו הוא אירוע פתוח, שמשלב ספורט ובריאות עם הפנינג למשפחות. אני מזמין את כל האזור לקחת חלק באירוע המיוחד הזה, ובחברות שלנו עם העיר שדרות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully