פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    בית המשפט ביטל את הרחקתם מהמגרשים של שבעה מאוהדי מכבי חיפה

    המשטרה הרחיקה את האוהדים ל-30 יום בעקבות החדירה לשטח ביתו של המנכ"ל אסף בן דב, אבל הערעור התקבל והאוהדים יוכלו להגיע למשחקי הקבוצה

    בית המשפט ביטל את הרחקתם מהמגרשים של שבעה מאוהדי מכבי חיפה
    צילום אבטחה

    בווידאו: צילומי האבטחה המראים שחלק מהאוהדים היו בשטח ביתו של אסף בן דב

    בית משפט השלום בחדרה ביטל היום (רביעי) את החלטת המשטרה להרחיק שבעה אוהדי מכבי חיפה מהמגרשים בשל התקרית בביתו של מנכ"ל המועדון אסף בן דב. כזכור, משטרת זכרון יעקב הרחיקה את האוהדים ל-30 יום מן המגרשים לאחר שהוגשה תלונה שאלו חדרו לשטחו הפרטי של בן דב ואיימו עליו ועל משפחתו. האוהדים טענו שלא חדרו, אלא שצילומי אבטחה מביתו של בן דב ומבית של אחד השכנים שפורסמו בוואלה! ספורט, הראו שחלק מן האוהדים אכן היו בחצר ביתו של המנכ"ל.

    כעת הגישו שבעה אוהדים ערעור לבית המשפט השלום בחדרה באמצעות עורכי הדין רועי קרן וקים רטוש, והשופט אלכס אחטר פסק לטובת המערערים והתיר להם להגיע למשחקי הקבוצה. "לא נסכים לסתימת פיות ושימוש לרעה בסמכות המשטרה על מנת להשתיק אוהדים טובים ומסורים המביעים מחאה לגיטימית חוקית ודמוקרטית ואנו שמחים שבית המשפט ביטל את ההרחקה מהמשחקים", מסרו עורכי הדין לוואלה! ספורט.

    ירדן שועה שחקן מכבי חיפה (אדריאן הרבשטיין)
    האוהדים יוכלו להגיע לראות אותם (צילום: אדריאן הרבשטיין)

    אגב, השופט אחטר אמר לפני הדיון שהוא מחויב להודיע לכל הצדדים שבנו מחזיק במנוי למשחקי מכבי חיפה, אבל לאחר שהצדדים אישרו להמשיך בדיון, פסק אחטר את החלטתו.

    למרות ההחלטה של השופט, במשטרת זכרון יעקב ימשיכו לחקור את העניין. בהחלטתו מתח גם השופט ביקורת מרומזת על המשטרה כשאמר שעברו כבר חמישה ימים מהאירוע ולא נראה שהחקירה מתקדמת או שיש עוד פעולות נוספות לעשות פרט לגביית עדויות מעדים שלטענת בן דב נכחו באירוע.

    עו"ד קים רטוש (יח"צ , באדיבות המצולם)
    עו"ד קים רטוש
    עו"ד רועי קרן (יח"צ , באדיבות המצולם)
    עו"ד רועי קרן