פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        הגרלת שלב הבתים של הליגה האירופית: נאתכו יפגוש את מנצ'סטר יונייטד

        קשר פרטיזן יזכה לבקר באולד טראפורד. סלטיק שוב קיבלה את קלוז', וולפסברגר של וייסמן קיבלה את רומא, גלאדבך ואיסטנבול בשאקשהיר

        הגרלת שלב הבתים של הליגה האירופית: נאתכו יפגוש את מנצ'סטר יונייטד
        צילום ועריכת וידאו: באיירן מינכן

        בווידאו: רוברט לבנדובסקי מאריך את חוזהו בבאיירן מינכן

        הגרלת שלב הבתים של הליגה האירופית לעונת 2019/20 התקיימה היום (שישי) במונאקו. במוקד היו האנגליות הגדולות, ארסנל ומנצ'סטר יונייטד, שהוגרלו בבתים ו' ו-יב' בהתאמה. יונייטד הוגרלה עם אסטנה, אלקמאר ופרטיזן בלגרד של ביברס נאתכו.

        סביליה של מונס דאבור הוגרלה בבית א' הנוח מאוד עם אפואל ניקוסיה, קרבאח ודודלאנז'. ניר ביטון וחאתם עבד אלחמיד הוגרלו עם סלטיק בבית ה' המסקרן שכולל את לאציו, ראן וקלוז', אותה הם יפגשו פעם נוספת אחרי שהודחו על ידיה במוקדמות ליגת האלופות.

        גם לודוגורץ של דן ביטון ומאוויס צ'יבוטה תפגוש יריבה שכבר הדיחה אותה ממוקדמות הצ'מפיונס - פרנצווארוש, וגם את צסק"א מוסקבה ואספניול בבית ח'. שון וייסמן יזכה לחוויה נהדרת עם וולפסברגר, כשיפגוש עם קבוצתו בבית י' את רומא, בורוסיה מנשנגלאדבך ואיסטנבול בשאקשהיר.

        ארסנל זכתה לבית די נוח עם איינטרכט פרנקפורט, סטנדרד ליאז' ו-ויטוריה גימראייש, בית בו התותחנים והגרמנים אמורים להעפיל די בקלות. שלב הבתים ייצא לדרך ב-19 בספטמבר ויסתיים ב-12 בדצמבר. הגמר ייערך בפולין בעיר בגדנסק ב-27 במאי.

        שחקני וולפסברגר, שון וייסמן, רומנו שמידט (GettyImages)
        צפויה לו חוויה אדירה. שון וייסמן (צילום: GettyImages)

        רשימת הבתים המלאה

        בית א': סביליה, אפואל ניקוסיה, קרבאח, דודלאנז'
        בית ב': דינמו קייב, קופנהאגן, מאלמו, לוגאנו
        בית ג': באזל, קראסנודר, חטאפה, טרבזונספור
        בית ד': ספורטינג ליסבון, פ.ס.וו איינדהובן, רוזנבורג, לאסק לינץ
        בית ה': לאציו, סלטיק, ראן, קלוז'
        בית ו': ארסנל, איינטרכט פרנקפורט, סטנדרד ליאז', ויטוריה גימראייש
        בית ז': פורטו, יאנג בויז, פיינורד, ריינג'רס
        בית ח': צסק"א מוסקבה, לודוגורץ, אספניול, פרנצווארוש
        בית ט': וולפסבורג, גנט, סנט אטיין, אולקסנדריה
        בית י': רומא, בורוסיה מנשנגלאדבך, איסטנבול בשאקשהיר, וולפסברגר
        בית א': בשיקטאש, ספורטינג בראגה, וולבס, סלובן ברטיסלאבה
        בית יב': מנצ'סטר יונייטד, אסטנה, פרטיזן בלגרד, אלקמאר