"בלומפילד יהיה מוכן למחזור הראשון, מכבי תל אביב יכולה למכור מנויים"

ליאור שפירא, מחזיק תיק הספורט בעיריית תל אביב, מתחייב בראיון לוואלה! ספורט שהאצטדיון יהיה מוכן בזמן: "לוקח על זה אחריות"

13/07/2019
באדיבות דוברות עיריית תל אביב

בווידאו: התקדמות הבנייה בבלומפילד לפני שנה

יש כנראה שאלה יותר בוערת לאוהדי הקבוצות התל אביביות מלבד היכולת המקצועית של קבוצותיהם בעונה הקרובה. שאלת בלומפילד מציקה כבר הרבה זמן והעובדה שמכבי תל אביב טרם החלה למכור את מנוייה לעונה הבאה, מעלה סימני שאלה טבעיים. בראיון לוואלה! ספורט מתחייב ליאור שפירא, מחזיק תיק הספורט בעיריית תל אביב, שבאיצטדיון בלומפילד ישחקו כדורגל במחזור הראשון ב-24 באוגוסט במשחק הבית של הפועל תל אביב מול מכבי נתניה, כל שכן כאשר מכבי תל אביב תשחק את משחקה הביתי הראשון במחזור השני.

שפירא, יושב ראש מועצת העיר ויושב ראש המטה של רון חולדאי, לא מתחבא כמו אחרים מאחורי אמירות אנונימיות ומתחייב בשמו שהכל ידפוק כמו שעון החול שהופעל לפני שלוש שנים. "אני שומע מה אומרים אחרים ומה מנבאים, אבל אני אומר שב-24 באוגוסט השנה ישחקו כדורגל בבלומפילד. אני לוקח אחריות על זה. לא יהיה אצטדיון מושלם ב-24 באוגוסט אבל יהיה איצטדיון שמשחקים בו כדורגל".

עוד באותו נושא

העירייה מרגיעה: אצטדיון בלומפילד יהיה מוכן לעונת המשחקים 2019/2020

לכתבה המלאה
מתחייב בשמו שהאצטדיון יהיה מוכן בזמן. ליאור שפירא(צילום: באדיבות המצולם)

אירופה בשלבים המוקדמים לא יהיה?

"לא. לצערנו אוהדי מכבי תל אביב עדיין יצטרכו לנסוע לנתניה, אבל את משחק הליגה הראשון שלהם הם יראו בבלומפילד ועוד קודם כבר במחזור הראשון ב-24 באוגוסט ישחקו הפועל תל אביב ומכבי נתניה על המשטח בבלומפילד ולא במושבה בפתח תקוה".

יהיה הרבה קהל במשחק בין הפועל תל אביב למכבי נתניה במחזור הראשון. האצטדיון יהיה מוכן להכיל את כל הקהל?

"שמע, אגיד לכם במה נהיה פחות חזקים במחזור הראשון. תהיה פעילות של בנייה עדיין מסביב למתחם. מסביב לארנה יהיה כיסוי לבן. סוג של מעטפת. המעטפת הזו לא תהיה מושלמת. אז יכול להיות שבגלל שעדיין האצטדיון יהיה בסוג של בנייה חיצונית, המשטרה תגביל אותנו בשל אמצעי הבנייה. אבל זו המגבלה היחידה. אם המשטרה לא תגביל אותנו בכמות האנשים, אנחנו נוכל להכניס את המכסה המלאה במידה שהקהלים של הפועל תל אביב ומכבי נתניה יגיעו בעשרות אלפים".

אתה בטח רואה בתקשורת את המעקב אחר התקדמות הבנייה וזה רחוק מלהיות מושלם. בטח בכל מה שקשור לדשא.

"הדשא נמצא במקום אחר בתל אביב. שם שתלנו אותו והוא גדל כבר מזמן. זה דשא מיוחד. דשא היברידי. זה פטנט מאוסטרליה והוא גדל שם. אנחנו מתכננים לעשות את ההעתקה בין ה-13 ל-15 באוגוסט. אנחנו מכינים את כל הדשא בינתיים".

זה מה שנראה ב-24 באוגוסט? הדמיית אצטדיון בלומפילד המחודש(צילום: עיריית תל אביב יפו)

עשרה ימים בלבד לפני מחזור הפתיחה הדשא יועתק לבלומפילד והוא ייקלט שם?

"כן. זה דשא מיוחד. בגלל זה הוא היברידי. הוא דשא ברמה מאוד גבוהה. בין הגבוהות בעולם. אין מה להיות מוטרדים מזה שהדשא לא יושב כרגע בבלומפילד".

אתה נשמע מלא בביטחון. אוהדי מכבי תל אביב, הפועל תל אביב ובני יהודה יכולים להיות רגועים?

"שמע אני תמיד מוטרד. מוטרד מהמון דברים. כשאנחנו בונים כיתות לימוד ומשפצים בתי ספר זה נראה כל הקיץ שהם לא יהיו מוכנים אבל תמיד ב-1 בספטמבר הכל מוכן לתחילת הלימודים. בלומפילד זה אותו הדבר. ה-24 באוגוסט של בלומפילד זה ה-1 בספטמבר של בתי הספר בעיר. אנחנו נעמוד בזה. לא יודע איך, לא יודע מה. אנחנו נעמוד בזה".

הפועל תל אביב כבר מוכרת את מנוייה לבלומפילד אבל מכבי תל אביב מתמהמהת ולא פתחה עדיין את המכירה לאוהדיה.

"יש כל מיני דברים בגללם מכבי עוד לא החלה למכור. אגיד בזהירות שמכבי יותר מקפידה על כל דבר וזה בסדר מבחינתם. נכון שחנות האוהדים שלהם לא תהיה מוכנה במועד, אבל איך זה קשור לאיצטדיון? הסברנו למכבי שהאיצטדיון יהיה מוכן למשחקים והם יכולים למכור מנויים. אנחנו כל הזמן בשיחות עם מכבי תל אביב על הא ודא ואמרנו להם שהם יכולים למכור. אני מניח שתוך שבוע הם יתחילו למכור. הם מנוהלים על ידי קנדי ואנחנו במזרח התיכון. יש הבדלים ברורים במנטליות וזה בסדר. מבחינתנו, הם יכולים להיות רגועים ולהתחיל למכור מנויים".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully