הבורסה לניירות ערך תעניק חסות לליגת העל בכדורגל

הליגה תיקרא "ליגת הבורסה לניירות ערך". היקף החסות הוא מעל 12 מיליון שקל לשלוש העונות הבאות, החל מעונת 2019/20

28/05/2019
מנהלת הליגות לכדורגל

דירקטוריון מנהלת הליגות לכדורגל אישר היום הסכם חסות ראשית לשלוש השנים הבאות עם הבורסה לניירות ערך בתל אביב, זאת בהמשך לאישור ההסכם על ידי דירקטוריון הבורסה. ההסכם החדש עם הבורסה לניירות ערך יחליף את ההסכם שנחתם בעונה האחרונה בין המנהלת לג'פניקה אשר מסתיים בימים אלו.

במסגרת ההסכם שמה הרשמי של ליגת העל יהיה במהלך שלוש עונות המשחקים הקרובות "ליגת הבורסה לניירות ערך". היקף החסות הוא מעל 12 מיליון שקל לשלוש העונות הבאות, החל מעונת המשחקים הקרובה - 2019/20.

עוד בנושא:

יקוב סילבסטר נפרד מבני יהודה: "תקופה קצרה, אבל מרגשת"
גיא צרפתי צפוי להתמנות לעוזרו של ברק בכר בהפועל באר שבע
בבית"ר ירושלים מבהירים: "רוני לוי ימונה למאמן"

יו"ר המנהלת, ארז כלפון(צילום: דני מרון)

יו"ר מנהלת הליגות לכדורגל, ארז כלפון: "אנו גאים לבשר כי הבורסה לניירות ערך, המוסד הפיננסי המוביל במדינת ישראל, בחר בכדורגל הישראלי כשותף אסטרטגי וסיכם עמנו על הסכם חסות ראשי לליגת העל. השותפות החדשה עם הבורסה לניירות ערך, אשר מהווה אבן יסוד בכלכלה הישראלית, היא משמעותית לליגת העל ואני בטוח כי תתרום רבות לתדמית הליגה, תסייע בהקניית כלים פיננסיים לשחקני הכדורגל, אשר יבטיחו את איתנותם הכלכלית גם לאחר פרישתם מהמשחק ותיתן לציבור הישראלי את החוט המקשר בין ספורט וכלכלה. אנו מודים לאיתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך ולחברי דירקטוריון הבורסה על הבעת האמון המרגשת בכדורגל הישראלי. עם סיום ההסכם, אני מבקש להודות לגדי בנוליאל, מנכ"ל רשת ג'פניקה, על הסכם החסות ומאחל להם הצלחה בהמשך".

מנכ"ל הבורסה לניירות ערך בתל אביב, איתי בן זאב: "בשנה האחרונה אנו משקיעים מאמצים רבים בחיבור הבורסה לקהל הרחב ובהגדלת המעורבות וההשתתפות שלו בהצלחת הכלכלה הישראלית דרך שוק ההון. שיתוף הפעולה האסטרטגי עם ליגת העל בכדורגל מהווה הזדמנות מצוינת וייחודית עבורנו לחבור למותג חזק ופופולרי בעל חשיפה רחבה וכמובן לקהלים חדשים ומגוונים - גברים ונשים, מבוגרים וצעירים ומשפחות בכל רחבי הארץ. אנו שמחים מאוד על החיבור המנצח והמרגש שיתרום לא רק לקידומה של הבורסה לניירות ערך, אלא גם ייתן ערך לחיזוק הכדורגל והספורט הישראלי".

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
  • ליגת העל

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully