פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    עורך דינו של פורזינגיס: "סוחטים אותו, זה סיפור ארוך ומכוער"

    פורוורד דאלאס בכותרות אחרי שהוגשה נגדו תלונה על אונס, בא כוחו משוכנע: "המתלוננת ביצעה הונאה בעבר, שערוריה שהסיפור הודלף"

    עורך דינו של פורזינגיס: "סוחטים אותו, זה סיפור ארוך ומכוער"
    עריכה: מתן חדד

    אחרי המעבר המתוקשר שלו מהניקס לדאלאס, שמו של קריסטאפס פורזינגיס עלה שוב לכותרות בימים האחרונים בנסיבות הרבה פחות נעימות בארה"ב חוקרים תלונה של אישה שטוענת שהלטבי אנס אותה בדירתה ב-7 בפברואר אשתקד בזמן שזה שיחק בניקס.

    ובינתיים, עורך דינו של השחקן, הביע תרעומת על ההאשמות האלו וטוען שמשטרת ניו יורק הדליפה את המידע הזה לעיתונות עוד לפני שהחלה לחקור ברצינות את המקרה. "זה ממש לא אחראי מצד הניו יורק פוסט לפרסם את הסיפור הזה שנולד כתוצאה מהדלפה לא אחראית של המשטרה", אמר רונלד ריופלה ל-CNN, "זו טעות קשה של המשטרה למסור הצהרה על הסיטואציה וכשהעובדות יתבהרו, הוא ינוקה לחלוטין. הציבור ילמד בהמשך שהאישה שהתלוננה עליו ביצעה הונאה בעבר. זה סיפור ארוך ומכוער".

    קריסטאפס פורזינגיס, דאלאס מאבריקס (AP)
    אנס אלים או חף מפשע? פורזינגיס (צילום: AP)

    משטרת ניו יורק ממשיכה לחקור את המקרה הזה, כאשר נכון לעכשיו לא הוגש שום כתב אישום נגד פורזינגיס, שנכח אמש במשחק הניצחון של דאלאס מול פילדלפיה. ריופלה טוען שמדובר בסחיטה לשמה והוסיף: "אנחנו משוכנעים שאחרי שעורכי הדין יעברו על החומר הם יבינו שהמידע ששלחנו להם תומך בטענה שלנו לסחיטה".

    בדאלאס סירבו להתייחס למקרה עד עתה, כאשר בניקס טוענים ש"זה מקרה פרטי של פורזינגיס ולא קשור לקבוצה". מייק באס דובר ה-NBA T אמר: "אנחנו מודעים לסיטואציה".

    גם ארגון השחקנים מגבה בינתיים את הלטבי ומסר הודעה: "אנחנו מודעים לחקירה נגדו ובהתחשב במה שמונח לפנינו, אנחנו עומדים לצידו של קריסטאפס".