פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל: "היחס לענף מזלזל"

    איריס שטרק תקפה במסיבת העיתונאים לקראת פתיחת חצאי גמר הפלייאוף: "מדי שנה אני מתאכזבת וגם מתביישת, שספורט הנשים המקצועני צריך לרדוף אחרי התקציבים הזעומים שמגיעים לו מהמדינה"

    שירן צעירי, שי דורון, לימור פלג, איריס שטרק (אתר רשמי , עודד קרני)
    (צילום: עודד קרני)

    ליגת העל לנשים ערכה היום (שלישי) מסיבת עיתונאים לקראת פתיחת סדרות חצי גמר הפלייאוף. הסדרות שייחלו ביום חמישי הקרוב ייערכו בשיטת הטוב מחמישה משחקים. במסיבת העיתונאים אמרה איריס שטרק יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל: "איננו יכולים להתעלם מהקשיים הכספיים שעברנו בעונה זו, ולצערי מדובר בעניין שחוזר מדי שנה. אנחנו רגע לפני סיום העונה, ורק לפני יומיים קיבלנו ממשרד התרבות והספורט טיוטה ראשונה להסכם השיווק עם אתנה, אשר הייתה מחויבת לחתום על ההסכם ולהעביר למנהלת סכום של 900 אלף שקל כבר בתחילת העונה, כפי שמתבצע מול ליגות הגברים הבכירות.

    "מדובר בתקציב שאמור לשמש את המנהלת לצורך הבסיסי ביותר של הפעלת הליגה. מצער מאד שגם אחרי שמשרד הספורט התחייב בפני בג"צ לתקן את האפליה המגדרית בענפי הכדור, עדיין היחס לכדורסל הנשים מזלזל ומדי שנה אני מתאכזבת וגם מתביישת, שספורט הנשים המקצועני צריך לרדוף אחרי התקציבים הזעומים שמגיעים לו מהמדינה. בהקשר זה, אני רוצה לחזק את ידי כל קבוצות הליגה, שכתוצאה מהעיכוב בהעברת הכספים נקלעו השנה למשבר תזרימי לא פשוט, ולמרות זאת מצליחות כל אחת, בתושייה רבה ובנחישות, להחזיק מעמד לעמוד בהתחייבויות וגם להעמיד קבוצות כדורסל איכותיות, ברמה הגבוהה ביותר. אני מזמינה את הציבור לבוא ולהינות השנה ממשחקי סדרות חצי הגמר והגמר ומחוויה של כדורסל נשים איכותית ומהנה".