פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        הגרלת סיבוב ז' בגביע המדינה: קטמון מול יבנה, אשקלון ברמת גן

        קבוצות הליגה הלאומית הצטרפו לסבב המשחקים, כשהמובילה תארח את מוליכת ליגה א' דרום. הפועל פתח תקוה מול מ.ס. כפר קאסם, ראשון לציון נגד עפולה. בית"ר תל אביב רמלה, לוד, מרמורק ועכו עלו אוטומטית

        אוהד אדלשטיין שחקן הפועל פתח תקוה (מגד גוזני)
        אקס הפועל פתח תקוה יפגוש אותה כשחקן מ.ס. כפר קאסם. אוהד אדלשטיין (צילום: מגד גוזני)

        קבוצות הליגה הלאומית הצטרפו היום (ראשון) לגביע המדינה, כאשר הוגרלו בסיבוב ז' של המפעל. בהגרלה שנערכה בתא הכבוד באצטדיון רמת גן, שלפו המגרילים ריף פרץ (אקס מכבי תל אביב וכיום בשמשון מליגה ב') וליאור סוויסה (עירוני גדרה מליגה ג') את בית"ר תל אביב רמלה, הפועל מרמורק, הפועל עכו ובני לוד כקבוצות שעולות אוטומטית לסיבוב ח', בו נכנסות לפעילות גם קבוצות ליגת העל.

        במוקד ההגרלה, מוליכת הלאומית הפועל קטמון קיבלה למשחק ביתי בטדי את מכבי יבנה, שמחזיקה במאזן מושלם ומוליכה את ליגה א' דרום. הפועל כפר סבא תמתין למנצחת בין הפועל כפר קנא לבני ריינה, כשהפועל פתח תקוה תארח את מ.ס. כפר קאסם, השנייה בליגה א' דרום.

        במשחקים על טהרת הליגה הלאומית, הפועל ראשון לציון תארח את הפועל עפולה והפועל רמת גן את הפועל אשקלון. סקציה נס ציונה תפגוש את קבוצת האוהדים מ.ס. רובי שפירא חיפה מליגה א' צפון.

        עוד בנושא:
        עמוד האינסטגרם של וואלה! ספורט
        מכבי יבנה נותרה מושלמת בליגה א' אחרי 0:1 באזור
        עירוני גדרה מליגה ג' הדהימה את מכבי הרצליה בסיבוב ו'

        אוהדי מ.ס רובי שפירא (אדריאן הרבשטיין)
        יגיעו לנס ציונה. אוהדי מ.ס. רובי שפירא (צילום: אדריאן הרבשטיין)

        ההגרלה המלאה (המשחקים ב-30.10 עד 1.11)

        הפועל קטמון - מכבי יבנה
        הפועל ראשון לציון - הפועל עפולה
        הכח עמידר רמת גן - הפועל הרצליה
        הפועל כפר קנא/בני ריינה - הפועל כפר סבא
        הפועל איכסל - שמשון תל אביב (ב')
        הפועל כאוכב - מכבי אחי נצרת
        הפועל נצרת עילית - עירוני נשר
        הפועל פתח תקוה - מ.ס. כפר קאסם
        הוד השרון - מכבי נווה שאנן/מ.ס. דבוריה
        מכבי קרית גת - בית"ר נורדיה
        עירוני טבריה/מגדל העמק/בסמת טבעון - עירוני גדרה
        הפועל ניר רמת השרון - מכבי צור שלום
        הפועל רמת גן - הפועל אשקלון
        סקציה נס ציונה - מ.ס. רובי שפירא חיפה