פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        הגרלת הליגה האירופית: שתי הקבוצות של רד בול יחד באותו בית

        זלצבורג ומונס דאבור יפגשו את האחות התאומה מלייפציג. וגם: אולימפיאקוס ונתאכו פוגשים את מילאן, ארסנל תשחק מול ספורטינג ליסבון, הגרלה קשה לטאווטחה ואיינטרכט פרנקפורט

        הגרלת הליגה האירופית: שתי הקבוצות של רד בול יחד באותו בית
        צילום ועריכה: יוסי ציפקיס

        מכבי תל אביב כשלה אמש (חמישי) בניסיונה להעפיל בפעם השלישית ברציפות לשלב הבתים, ונציגה ישראלית לא תופיע השנה בליגה האירופית. עם זאת, שחקנים ישראלים, חמישה במספר, יופיעו עם קבוצותיהם במפעל המשני בחשיבותו ביבשת.

        לפני שעה קלה נערכה במונאקו הגרלת שלב הבתים של הטורניר, שסיפקה כמה מפגשים מעניינים. במוקד, הפרויקט של רד בול ייפגש לקרב גרמני-אוסטרי: לייפציג נגד זלצבורג. עם מונס דאבור. עוד באותו הבית, סלטיק של ניר ביטון. אולימפיאקוס של נאתכו פוגשת את מילאן, שתי הקבוצות הלונדוניות, ארסנל וצ'לסי בבתים נוחים יחסית, וכך גם סביליה שיאנית הזכיות במפעל. בית המוות מסתמן כבית של לאציו, איינטרכט פרנקפורט עם טאלב טאווטחה, מארסיי ואפולון לימסול.

        גונסאלו היגואין עם מאוריציו סארי, נאפולי 2015 (GettyImages)
        הגרלה נוחה לסארי, קצת פחות להיגואין (צילום: GettyImages)

        הבתים

        בית א'

        באייר לברקוזן
        לודוגורץ רזגארד
        פ.צ ציריך
        א.א.ק לרנקה

        בית ב'

        רד בול זלצבורג
        סלטיק
        ר.ב לייפציג
        רוזנבורג

        בית ג'

        זניט סנט פטרסבורג
        פ.צ קופנהאגן
        בורדו
        סלביה פראג

        בית ד'

        אנדרלכט
        פנרבחצ'ה
        דינמו זאגרב
        ספרטק טרנבה

        בית ה'

        ארסנל
        ספורטינג ליסבון
        קרבאח
        וורסקלה

        בית ו'

        אולימפיאקוס
        מילאן
        בטיס
        דודלאנז'

        בית ז'

        ויאריאל
        ראפיד וינה
        ספרטק מוסקבה
        ריינג'רס

        בית ח'

        לאציו
        מארסיי
        איינטרכט פרנקפורט
        אפולון לימסול

        בית ט'

        בשיקטאש
        גנק
        מאלמו
        סרפסבורג

        בית י'

        סביליה
        קרסנודאר
        סטנדרד ליאז'
        אקיסר בלדייספור

        בית י"א

        דינמו קייב
        אסטנה
        ראן
        יבלונץ

        בית י"ב

        צ'לסי
        פאוק סלוניקי
        באטה בוריסוב
        וידי