פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    אלאך מתלבט לגבי דוידזאדה. אלברמן: "עברו עלינו דברים לא פשוטים"

    בעקבות ההתלבטות של ההולנדי, שנובעת גם מהפן הכלכלי, חיפה טרם פנתה רשמית לגנט בנוגע למגן. הקשר מתחיל עונה שניה בירוק: "העונה הכל מתחיל מאפס, הקבוצה מגובשת יותר. לא רוצים להגיע לאותו מקום"

    אלאך מתלבט לגבי דוידזאדה. אלברמן: "עברו עלינו דברים לא פשוטים"
    דוברות מכבי חיפה

    מכבי חיפה תנסה לשחרר עד פתיחת העונה את אחד הזרים שלה, קלאוס, אחרת כרטיס השחקן של היווני יוקפא. ללא קשר לכך, במועדון מכוונים להחתמת קשר זר - שחקן שהתפקיד העיקרי שלו הוא מתחת לחלוץ. לאלאך ורוטן שלושה מועמדים כרגע, והם ינסו לקדם את העסקאות הללו בשבוע הבא בכפוף לסאגת קלאוס.

    במקביל, במועדון עדיין לא פנו לגנט בנוגע לאופיר דוידזאדה. אלאף ורוטן מתלבטים לגביו, בגלל שביעות הרצון מתפקודו של גרשון כמגן שמאלי, אבל בעיקר לאור העלויות היקרות של העסקה. במידה ודוידזאדה יחתום, חיפה תשלם כמיליון דולר לשני המגנים וכרגע ההעדפה היא להביא שחקן התקפה נוסף שישדרג את הסגל. שלומי אזולאי ממשיך לתפקד באימונים בעמדה אחורית יותר. בחלק מהאימונים הוא מתורגל כקשר אחורי לצדו של שחקן נוסף - בעיקר לביא או אלברמן. לעיתים הוא מתפקד בעמדה שבה תופקד גיורגי קוסטדינוב בעונה שעברה, כשאופיר מזרחי משחק בעמדה הקדמית יותר. "הקשר הזר שיגיע ישחק בעמדה הקדמית בקישור, מאחורי החלוץ. זה מה שרוטן רוצה", אמרו הבוקר במועדון.

    עוד בנושא

    כך משפיעה רכישת בית"ר ירושלים על מדיניות הרכש במכבי חיפה
    קלאוס סירב לפיצוי, מכבי חיפה: עזוב או שכרטיסך יוקפא בשבוע הבא

    שחקן מכבי חיפה, גל אלברמן (ברני ארדוב)
    "הכל מתחיל מאפס". גל אלברמן (צילום: ברני ארדוב)

    גל אלברמן פותח את עונתו ה-17 בקבוצת בוגרים ואת עונתו השנייה בירוק. "ההתרגשות תמיד קיימת, ואם נודה על האמת, אני לקראת סיום הקריירה ואין לדעת כמה עונות נותרו לי בפתח, כך שזה משהו שגם עובר בראש ומרגש לא פחות", אמר הבוקר לאתר הרשמי.

    הקשר הוותיק הוסיף: "כולנו יודעים שהעונה שחלפה הייתה רחוקה מהציפיות שלנו. אני תמיד מנסה להסתכל על הדברים בצורה חיובית. היפה בספורט הוא שיש את תמיד את המשחק הבא, או את העונה הבאה, ואז הכל מתחיל מאפס. כולנו תקווה שהפעם נוכל להתקדם לעבר המטרות שלנו. אני מרגיש שהקבוצה מאוחדת ומגובשת יותר השנה. צריך לזכור שעברנו דברים לא פשוטים בעונה הקודמת, ואני חושב שזה מה שגיבש ואיחד אותנו. אנחנו לא רוצים להגיע לאותו מקום כמו בעונה שעברה ואני חושב שזה ייתן לקבוצה דחיפה קדימה. יש לנו את כל התנאים להצליח במכבי חיפה ואני מקווה שזה יבשיל להצלחה בהקדם האפשרי".

    לאלברמן יש מסר לקהל הירוק: "הקהל מבחינתו עבר בעונה שעברה עונה נוראית, ועדיין גילה תמיכה גדולה מאוד. כשחקנים אנו מעריכים את זה מאוד ורק רוצים להחזיר על התמיכה, ולהחזיר להם את החיוך על הפנים ואת ההנאה לבוא למגרשים".