פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    כדורגלן פרמיירליג חושף: משחק "מונופול הסקס" החולני של הכוכבים

    ג'רמיין פנאנט, כדורגלן ליברפול לשעבר, חושף בספר חדש הרגלים סקסיסטיים קיצוניים שכוללים דירוג נשים לפי ערך כספי, ותשלום של "שכר דירה" אם מישהו שוכב עם מישהי שכבר הייתה עם כדורגלן אחר. כל הפרטים

    כדורגלן פרמיירליג חושף: משחק "מונופול הסקס" החולני של הכוכבים
    https://www.instagram.com/jermaine7pennant/

    כבר ידוע כי כדורגלנים מנהלים חיי מין סוערים מאוד, שישנן נשים שנוהגות לזרוק את עצמן לרגליהם ושהספורטאים עצמם מתנהגים בשחצנות ובסקסיסטיות כלפיהן וכלפי כל המין הנשי בכלל. כעת ג'רמיין פנאנט, כדורגלן ליברפול לשעבר, מוכיח את הטענות הללו, ואף מפרט אותן באוטוביוגרפיה שפרסם. לדבריו, הכדורגלנים ניהלו מעין משחק של כיבוש נשים בגרסה חולנית של מונופול, ושילמו זה לזה אם "השכירו" אחד לשני את הבחורה, כאילו מדובר בנכס.

    ג'רמיין פנאנט (אתר רשמי , https://www.instagram.com/jermaine7pennant/)
    סקסיסזם. פנאנט ואשתו (מתוך אינסטגרם)

    פנאנט טוען שהוא וחבריו ניהלו משחק חולני: הם היו משלמים זה לזה כסף "שכירות" אם הם היו שוכבים עם אותה אישה, ולאחר מכן דירגו אותן כאילו היו נכס ששכרו. "היינו קוראים לזה מונופול", הוא חשף בספר חדש, "יש לך את כל הנכסים, כולם בסטנדרטים שונים. יש את Mayfair או את Old Kent Road, שזה רמה נמוכה, אף אחד לא רוצה להיות שם". לדבריו, לא רק ששחקנים רבים לקחו חלק במשחק, אלא "רוב החבר'ה היו מעורבים בזה, ובמשך שנים ארוכות"

    עוד בנושא
    "הנשים הרוסיות במונדיאל מתנהגות כמו זונות" - הטור שעורר סערה
    נחשף: האוהדת הסקסית שמשגעת את המונדיאל היא כוכבת פורנו