פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    העירייה תעביר 750 אלף שקלים, הפועל פתח תקוה צפויה להישאר בלאומית

    ראש העיר איציק ברוורמן הגיע לסיכום עם המפרק יצחק יונגר להעברת הסכום שעשוי לגרום לבקרה לבטל את הורדת הקבוצה לליגה א'. בשני תתקבל החלטה, בכל מקרה הקבוצה תפתח את העונה עם 11- נקודות

    העירייה תעביר 750 אלף שקלים, הפועל פתח תקוה צפויה להישאר בלאומית
    צילום ועריכת וידאו: קובי אליהו

    האם הפועל פתח תקוה תשחק בכל זאת בליגה הלאומית בעונה הקרובה? עיריית פתח תקוה בראשותו של איציק ברוורמן הודיעה כי היא הגיעה לסיכום עם המפרק יצחק יונגר להעברה מיידית של 750 אלף שקלים, מה שככל הנראה יבטל את העונש שהושת על הקבוצה לרדת לליגה א'.

    מהעירייה נמסר כי "אמש בחצות נפגשו ראש עיריית פתח תקווה, איציק ברוורמן, עם גזברית ומנכ"ל העירייה בנושא העברת כספי התמיכות להפועל פתח תקווה. לאחר מרתון לילי סוכם כי הכסף יעבור לידי הקבוצה לאחר שהמפרק יעביר את המסמכים הנדרשים או בהחלטת בית המשפט. הבוקר שיגר ראש העיר ברוורמן למשרד הפנים מכתב ובו הוא מבקש שיאשרו את העברת כספי התמיכות להפועל פתח תקווה בנוסח הקיים. משרד הפנים אישר את בקשת העירייה בהתאם להחלטת בית המשפט המחוזי".

    איציק ברוורמן, ראש עיריית פתח תקווה. (ראובן קסטרו)
    מנע ירידה של הקבוצה? איציק ברוורמן (צילום: ברני ארדוב)

    "במידה ואכן יועברו כספי התמיכות לקבוצה על ידי ראש העיר ההחלטה לגבי הישארות הפועל פתח תקווה בליגה הלאומית עדיין תלויה בבקרה התקציבית. כל זאת לאחר שבשבוע שעבר נפגש ברוורמן עם עו"ד יצחק יונגר שמונה למפרק הקבוצה. בפגישה עם יונגר דנו הצדדים בדרכים להשארת הפועל פ"ת בליגה הלאומית. סוכם ביניהם כי ראש העיר יעביר לקבוצה את כספי התמיכות מהעירייה בסך 750 אלף ¤ בכפוף להבאת אישורים מהגורמים הרלוונטיים".

    כעת, הכדור בידיים של הבקרה התקציבית שתצטרך לקבל החלטה בנושא עד יום שני, שהוא היום שבו פג האולטימטום שהציבה הבקרה לקבוצה. בתוך כך, עמותת ה"הכחולה" ממשיכה במאמציה להשתלט על המועדון ובשלב הראשון היא צפויה להעביר לקופת המועדון כ-300 אלף שקלים.