פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    פורסמו מועדי המחזורים בגביע הטוטו וגם מועד משחק אלוף האלופים

    מחזור הפתיחה של גביע הטוטו יתקיים ב-28.7, משחק אלוף האלופים בין הפועל באר שבע להפועל חיפה באותו יום בנתניה. 'משחק האירופאיות' בין מכבי תל אביב לבית"ר ירושלים ב-29.7

    פורסמו מועדי המחזורים בגביע הטוטו וגם מועד משחק אלוף האלופים
    צילום: שי מכלוף, עריכה: מתן חדד

    מנהלת הליגות לכדורגל פרסמה היום (חמישי) את מועדי משחק אלוף האלופים, כל מועדי שלב הבתים של גביע הטוטו, והמשחק בין האירופאיות שיקבע מי מהן תעפיל לשלב חצי הגמר של גביע הטוטו.

    משחק אלוף האלופים בין הפועל באר שבע להפועל חיפה יתקיים באצטדיון בנתניה ב-28.7, והמנצחת בו תעפיל לשלב חצי הגמר של גביע הטוטו. ב-29.7 ייערך 'משחק האירופאיות' שהמנצחת בו תעפיל לחצי הגמר השני של גביע הטוטו, והוא יפגיש בנתניה את מכבי תל אביב עם בית"ר ירושלים. המשחקים אגב ייערכו בדיוק בין שני משחקי הסיבוב השני עבור הישראליות באירופה, עבור באר שבע לסיבוב השני במוקדמות ליגת האלופות ועבור שאר הקבוצות לסיבוב השני במוקדמות הליגה האירופית.

    מחזור הפתיחה של גביע הטוטו יפגיש ב-28.7 את מכבי חיפה ומכבי נתניה ובו זמנית בני סכנין תארח את הפועל חדרה. המחזור החמישי והאחרון של שלב הבתים של גביע הטוטו ייערך ב-12.8. המחזור הראשון של גביע הטוטו של הליגה הלאומית ייפתח ב-2.8, המחזור השלישי ב-9.8. רשימת משחקי גביע הטוטו של ליגת העל מופיעה במלואה בהמשך הידיעה.

    גביע הטוטו 1 (יח"צ , פייסבוק רשמי מנהלת הליגות לכדורגל)
    גביע הטוטו 2 (יח"צ , פייסבוק רשמי מנהלת הליגות לכדורגל)
    גביע הטוטו 3 (יח"צ , פייסבוק רשמי מנהלת הליגות לכדורגל)
    גביע הטוטו 4 (יח"צ , פייסבוק רשמי מנהלת הליגות לכדורגל)
    גביע הטוטו 5 (יח"צ , פייסבוק רשמי מנהלת הליגות לכדורגל)